Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha lefekszek a barátnőmmel...

Ha lefekszek a barátnőmmel akkor utána ő gyakrabban akarja majd?

Figyelt kérdés

17f vagyok a barátnőm 16 éves.

3 hónapja vagyunk együtt.

Nem tervezgetem meg ő sem,hogy elveszítjük,de ha valamikor így történne akkor utána lehet,hogy ő majd gyakrabban akarja ?

Ugye most fél,meg nem nagyon akarja,de ennek az ellenkezője lesz ?


2011. aug. 18. 22:39
 1/7 x) ***** válasza:
Hát az elsőt nem árt pedig megtervezni de egyébként csajtól függ... van aki jobban akarja, van aki nem. De általában utána oldódik a feszültség és bátrabbak lesznek
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak nála hanem nálad is, te is jobban fogod akarni, nem csak ő, jah és attó h vki jobban íkvánja a szexet, mint a párja attól még nem ribi!
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hááááát...

Még maradjatok a pettingnél úgy egy évig.

Egyébként nálam nagyjából így volt, jobban kívántam, persze (alma is finom, miután beleharaptál), de nem éjjel-nappal nyílvánosan.

2011. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Persze, ez öngerjesztő folyamat... Van ennek oka, de én csak egy Qrva mérnök leszek nem egy kibeßaszott orvos...
2011. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
naja, akkor akarja majd egyre többet és többet, ha el kezdi élvezni. mert hogy úgy sose elég:)
2011. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Funktasztikus ***** válasza:
Hát nem kizárt hogy megkedveli:)) Deee ez egyéniség függö szerintem:)
2011. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 1 év után álltam készen rá, hogy lefeküdjek a barátommal, akkorra majdnem 18 voltam, Ő 19 múlt. Mióta megtörtént, azóta minden nap kívánom, elég ha rám néz, és már ráugranék... Nagyon imádok Vele szeretkezni, pedig aktus közben még sose volt orgazmusom... És igen, nekem sokkal többször van kedvem, mint neki, néha már alig bír leállítani :D Azért szerencsére már megtaláltuk az arany középutat, de azért vissza kell fogni kicsit magam...

Gondolom ez nem túl gyakori, de azért előfordulhat, hogy utána olyan kívánós lesz, hogy alig bírod levakarni magadról...

20/L

2011. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!