Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyre gyakrabban járok úgy...

Egyre gyakrabban járok úgy hogy barátnőmmel szexelünk és lelankad miközbe "benne" vagyok. Ez baj? Ha igen mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Azt mondja őt nem zavarja de engem nagyon meg szerintem őt is csak nem mondja.
2011. márc. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Fáradtság, izgalom vagy egyszerűen épp nincs kedved.
2011. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erektilis diszfunkció, ha gyakran előfordul érdemes elmenni vele dokihoz.
2011. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is pont így vagyok, de nem tudtam mit tenni ellene.

Vettem már be kék tablettát, de azt nem akarom rendszeresen használni, mert utána még rosszabb a helyzet.

2011. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Keress fel egy Andrológust.Állhat a problémád mögött hormonzavar is.Hány éves vagy?
2011. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15
2011. ápr. 1. 05:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ilyen korban még nem a szexnek kell középpontban lenni.Várjatok még egy kicsit vele.Szerintem nagy probléma nincs.Valószínűleg az izgulás és a tapasztalatlanság állhat a háttérben.
2011. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fáradtság és stresszen kívül ok lehet még, hogy egyszerűen nem vagy még ráhangolódva a témára, vagy nem elég intenzív az együttlét során a makkodat érő érzet.
2011. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!