Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szuzesseg elvesztesehez...

A szuzesseg elvesztesehez nagyon szukseges az ujjazas elotte?

Figyelt kérdés

A baratnommel mar probalkoztunk az elsovel tobbszor is de mindig nagyon fajt neki. Probaltam mar ujjazni is ugy, hogy nagyon fel izgattam elote de az is fajt es nem tetszet neki. Szoval gondoltam inkabb hagyom. Gondolkoztam mar rajta hogy valyon mennyire szukseges de gondoltam inkabb megkerdezem masok velemenyet is.



19/f


2011. júl. 13. 22:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves a barátnőd?
2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
19
2011. júl. 13. 22:13
 3/27 anonim válasza:
86%
A nők egy részének az első szexuális élmény nem feltétlenül kellemes! Az "ujjazás" arra szolgál ez esetben hogy előkészítse a terepet a hímvessző számára tágítva a hüvelyt. Ha az ujjazás fáj neki akkor ne eröltesd, mert csak elveszed a kedvét tőle. Próbáld meg szájjal izgatni a lényeg az hogy olyan izgalmi állapotban legyen a vagina, hogy kellő menyiségű hüvelyváladék termelődjön. A másik lehetőség, hogy használjatok síkosítót. Egyébbként a fájdalomnak lehetnek pszichikai okai is! Lehet hogy még nem készült fel teljesen egy szexuális kapcsolatra hagyj neki időt. Amikor készen áll kezdeményezni fogja!
2011. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csak told be neki, aztán legalább később nem fog fájni.
2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 vagyok, de már két éve nem vagyok szűz. Azért kérdeztem, hogy hány éves, mert ha valaki nagyon fiatal, annak alapból is jobban fájhat. Így viszont szerintem csak izgul és feszeng.

Mi kb 3 hónapig pettingeltünk előtte és így az első már nem is fájt.

Viszont mostanában többször is előfordult, hogy fájt. És egy pár alkalom után rájöttünk, hogy mindig olyankor, mikor nagyon stresszes helyzetben voltam. Pl.: Érettségi előtt, sport verseny előtt, ilyenek. Szóval az is lehet, hogy azért fáj neki, mert nagyon görcsös valami miatt, ami nem is biztos, hogy a szex.

Remélem volt valami hasznosítható is a sok humbuk között.

2011. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:17



Tudom szerencsere hogy mire jo a tagitas csakhat a paromnak nagyon faj es probaltuk mar tobb fele keppen is. Kello kepen mindig felizgatom, es elegge be is nedvesedik. Szerintem semmi szukseg nincs sikositora. Probaltam oralis kozben is tagitani de nem tetszet neki es inkabb abba hagytam. Azt hogy nem volna felkeszulve ra azt nem tudom megmondani pontosan, szokott kezdemenyezni es volt mikor o hozta fel a temat szoval tudom hogy kivan es hogy szeretne:)

2011. júl. 13. 22:30
 7/27 anonim válasza:
23%
az elsőt nem lehet többször megpróbálni te vadbarom...
2011. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lehetni lehet csakhat nem jott ossze azert is mondtam hogy probalkoztunk. Az elso akkor lesz mikor mar bele fogok hatolni, de mivel ez meg nem sikerult azert csak probalgatasnak neveznem:)
2011. júl. 13. 22:32
 9/27 anonim válasza:
100%
Bocsi nem akartalak kioktatni, de ha olvasod rendszeresen az oldalt akkor tudod hogy azért itt vannak néha ritka jószágok! Az hogy kezdeményez nem jelenti azt hogy készen is áll rá lehet hogy csak neked próbál megfelelni. Beszéljétek át ezt a dolgot hátha sikerül kideríteni valamit. Sok sikert hozzá és kitartás!
2011. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hat koszonom a jo tanacsokat. Nem kioktatasnak vettem nyugalom:). Masfel eve jarunk ismerjuk mar egymast nagyon jol. Tervezzuk mar az eggyuttlakast mivel egy varosba megyunk egyetemre. Mondjuk en megvagyok nelkule is de azert megis jo volna a szeretkezes, mert neha ugy erzem hogy a petting nem eleg ahozz hogy kimutassam hogy mennyire szeretem.
2011. júl. 13. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!