Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi az a vaginizmus?

Mi az a vaginizmus?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
egy afrikai vallás, melyben a p inát éltetik, és évente egyszer a p ina ünnepén nyilvánosan ki szokták nyalni a férjek a feleségüket... egy eléggé bizarr és rituális vallás
2011. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
vaginizmus az a jelenség, amikor a vagina nem tud kitágulni, görcsösen összeszorul. lehet pszichés oka is. kellemetlen, nuku szex, a nőgyógyász sem tud rendesen megvizsgálni. különféle hüvelytágítókkal és tornával lehet javítani a dolgon.
2011. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ez hülyeség mondom hogy egy vallás..
2011. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ok akkor a kérdés kiírója rossz helyre írta a kérdést, rossz témakörbe.
2011. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a 15:17-es írta.
2011. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mivel nem tudtam,hogy mi az..nem tudtam hova írjam...
2011. aug. 21. 15:39
 7/8 anonim válasza:
Írd le, hogy miért kérded. Téged érint? Ha így van, le tudod írni, mit tapasztalsz. A vaginizmus szűkebb értelemben, ha a hüvelyi behatolás lehetőségére vagy annak megpróbálására akaratlanul összezárulnak combjaid. Nem engeded magadhoz a párod. Vagy a hüvelybejárat érintésére: pl tampon, nőgyógyász, hímvessző, : szinte görcsbe rándul a hüvelyed, ill a hüvelybejáratod és lehetetlen vagy fájdalmas lesz a behatolás. Nem csak gyakorlatok Pl Kegel jó gyógymód, hanem pszichoterápia, szexuálterápia.
2011. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

itt olvastam a szüzesség témában,de már nem tudom mivel kapcs.

köszönöm..most már értem :)

2011. aug. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!