Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi bajom lehet? Lehet hogy...

Mi bajom lehet? Lehet hogy vaginizmus?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok...s a barátom próbált megujjazni,de nem ment neki, mert nekem nagyon fájt,pedig csak egy ujjal akarta csinálni!Valami bajon lehet?esetleg vaginizmus?kicsit szorongok is ez miatt..lehet,hogy lelki okai lehetnek?köszi előre is válaszokat

17/L


2009. dec. 13. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy ujjnak be kellett volna mennie. A szexről vallott elképzeléseid lehet, hogy túlságosan is elítélőek. Próbáljatok meg olyan környezetet teremteni, ahol jól el tudtok lazulni.
2009. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem csak elkéne lazulnod. nemkell rögtön betegségre gondolni. nagyon sok lány még a minitampont sem tudja felrakni, pedig az vékonyabb mint egy darab pasi ujja. csak lazuljál, és ne görcsöljél. menni fog az.
2009. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Aztán egyszer csak éreztem, hogy ellazult! Utána már úgy dugtunk mint a nyulak. :)
2009. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért rögtön a betegségek, meg az aggódás? Lazulj el. EEENNNYYYIII
2009. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem jó, ha így gyengéden kezditek, annál nehezebb lesz tágulnod!! Próbáljátok egyből 3-4 ujjal, lehet, hogy egy pillanatig kellemetlen, de hidd el utána jobb lesz! Tapasztalat! Ha ez megvan, mehet ököllel is!! Nagyon fincsi, szeretem!!
2009. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy vaginizmus. Ha egy ujja se megy be és fáj, akkor erős a gyanúm, hogy az.


Szerencsére nem kell megijedni tőle, ugyanis gyorsan és könnyen gyógyítható, még házilag is. Olvassátok el mindketten ezt az oldalt: [link] Nekem rövidke 3 hét alatt oldódott meg a problémám úgy, hogy követtem, amit ez az oldal tanácsol. Onnan indultunk, hogy egy ujja még éppen befért, de több már sehogyse, és nagyon fájt - és odáig jutottunk, hogy a méretes szerszáma minden fájdalom nélkül belém ment a 3. hét végére. Kegel-gyakorlatokat végeztem naponta többször is, és minden este tágított engem nagyon-nagyon óvatosan.

2009. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem mindjárt magadban kell keresni a hibát!Lazulj el ennyi az egész és élvezd!
2009. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na persze, akinek sose volt vaginizmusa, az könnyen beszél - illetve azt se tudja, miről beszél.


Vaginizmuskor a hüvely görcsösen összeszorul, és az illető akárhogy akarja, akárhogy vágyik rá, akárhogy ellazul, nem tudja ezt a görcsöt akarattal kiengedni. Másfél órás előjátékkal se.


Úgyhogy aki nem tudja, nem tapasztalta, hogy mi ez, az ne adjon olyan tanácsot, hogy lazuljon el. Mert ez kevés.

2009. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem már 1,5 éve derült ki ez az egész, és azóta sem javult . Voltam nőgyógyásznál, de neki sikerült két újjal benyulnia, úgyhogy azt mondta semmi próbléma. Azóta szinte mindent kipróbáltunk. Füldugó a fülembe, kendő a szememre, teljes ellazulás, pezsgő minden, de az sem volt hasznos. Amikor rush-t használtam akkor épp hogy ment. Erről ennyit hogy lazulj el...
2011. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CsJenő válasza:
Ötödik: hogy te mekkora egy tahó vagy!
2013. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!