Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 16/f...

Miért van az, hogy 16/f létemre gáznak érzem, hogy még szűz vagyok (a fél osztályom már nem az)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 07:44
1 2
 1/16 .schwulbini. válasza:
100%
mert bemeséled magadnak, nem gáz egyáltalán, nálunk is vannak akiknek már nincs meg, és nem törődik senki ezzel, nem foglalkoztat senkit, majd eljön a te időd is, úgy ahogy mindenkié ! :)
2011. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be feltétlenül az osztálytársaidnak. Mindenki szeret nagyzolni, hogy ő már ezzel-azzal volt, aztán pedig senkivel sem. Ilyen füllentésektől menőnek érzik magukat. Aztán valaki (te) emiatt beleugrik a sűrűjébe és megbánja (bár ez igazából a naiv lányokra jellemző). Szóval, nyugi.
2011. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj a mai fiatalsággal hogy cikinek érzik hogy 16 évesen...hangsúlyoznám 16 éévveesseenn még szűz! Az én időmben 16 évesen még csókolózni sem nagyon mertünk nemhogy szexelni! De a kérdésedre válaszolva nem gáz!!! Az olyan csajokból lesznek az úgymond könnyen kapható kis csitrik, akik ilyen hamar elvesztik. Ha te is ilyen szeretnél lenni akkor veszd el, de hidd el hogy a pasik komoly kapcsolatra nem olyan lányokat keresnek akik már 16 évesen több f..zt fogtak mint kilincset.
2011. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
bocsi lemaradt a korom 26/F, az előző voltam.
2011. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
de gáz dugj meg egy malacot és helyre jön az önbecsülésed ...
2011. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fél osztály azt mondja h nem szűz, akkor a negyed osztály nem az maximum.
2011. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

jaj istenem csak ezzel vagánykodnak baz....

láttad hogy meg*aszott egy csajt??

nem akkor meg

amugyis csaj vagyok és k.rva gáznak tartom ha valaki ezzel akar felvágni akármilyen jól is néz ki nem járnék vele ha tudom h minden csaj csak arra kell neki

szal tartogasd annak akit szeretsz...

2011. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
elözö vagyok amugyis ha akarsz menni a többi után mond h te sem vagy az--ennyi
2011. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

ez mért lenne gáz úristen?? >.<

lány létemre 2 évig fiúsuliba jártam ismertem olyan srácot aki már 18 elmúlt és még nem volt csajjal csak azért mert az menő h mindenkivel ágyba megy mindenkivel (ráadásul nem azért mert nem volt helyes, hanem mert normális volt)

én is 16 vagyok (lassan 17) de még párkapcsolatom sem volt, nemhogy elveszítsem a szüzességem egy kis lángralobbanás miatt vagy csak mert az most a menő, hogy 12 évesen veszítsék el... én büszke is vagyok rá nem tagadom..

lényegében légy büszke magadra, hogy nem bújsz ágyba fűvel-fával csakh menő légy...

2011. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Hát igen a tipikus társadalmi elvárás az ,hogy már 15 évesen basszál fűvel fával de lehet hogy az a probléma hogy abba kéne hagyni a WOW-ozást
2011. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!