Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy olcsó Rako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy olcsó Rako ovszer és egy sokkal drágbb pl. Lifestyle között?

Figyelt kérdés
Most nem olyan válaszokat várok, hogy biztonságosabb, mert szerintem nem. Én évekig az olcsóbbikat használtam probléma nélkül. Az utóbbi időben azonban találkoztam az új LifeStyle -lal, ami a vékonyságát reklámozza. Próbálta már valaki? Jobb mint egy másik, hagyományos óvszer?
2010. nov. 25. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. Én :D Szüleim is RAKO-val védekeztek, mégis itt vagyok, szóval én megpróbálok mindenkit lebeszélni a RAKO-ról :D. Amúgy mi még a gyógyszer szedés előtt LifeStyle-lal védekeztünk, és semmi különbséget nem érzékelt sem ő, sem én a "nagyon vékony", és a "normál" között.
2010. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzsonszy válasza:

Tök mindegy melyiket használod.

Nyomultam már sok cuccal, de általában Durex Love-t szoktam venni, bár csak néha használjuk - gyors sávban élés van, reckírozunk :D

Még csak egyszer volt gyanú hogy elszakadt, de csak az asszony nedvei voltak.

Tehát ha nincs akkora mint egy fekának akkor nem fog széjjelszakadni.

Próbáltam a vékonyat is, nem éreztem olyan nagy különbséget - gumival amúgy se jó, szerintem.

F/26

2010. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
például az ára
2010. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rako büdösebb. :D
2010. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Lifestyle ultra skin : augusztusban múlt 4 éves... Nem vicc!

Azóta csak Rako!

2010. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!