Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Az első pár alkalom...

Lányok! Az első pár alkalom után már élveztétek a szexet?

Figyelt kérdés

kicsit félek hogy ha oda kerül a sor hogy fiúval legyek,élvezni fogom-e.

mert sokszor hallom hogy nincs annyi idegvégződés a hüvelyben,ezért a lányok nem is élvezik a szexet

van okom a félelemre vagy pár alkalom után már tényleg jó lesz?


2011. aug. 22. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nincs? 2x annyi van mint nekünk..
2011. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
pár alkalom után már nem fog fájni,élvezni fogod.de pl én még mindig nem tudok elmenni a szextől.(eddig kb 7-8x feküdtünk le)
2011. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

utolsó: pont ettől félek én is hogy nem fogok elmenni :S

2011. aug. 22. 15:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy valaki el is tudjon menni szex közben (nőknél persze) a legtöbb esetben sok gyakorlat, tapasztalat kell.... de ezt így nem tudhatok úgy, hogy még nem is próbáltad sosem, így tök fölösleges félni.


Én kb. 3 hónapja vesztettem el a szerelmemmel, de sajnos nem hogy elmenni nem mentem még el, nagyon nagy élvezetet sem nyújt a dolog.

2011. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy?
2011. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb tanacs, amit adhatok, az az, hogy ne siessetek el! haladjatok lepesrol lepesre, es ismerjetek meg egymas testet... annyi mindent lehet csinalni a kefelesen kivul, oralis szex, simogatas... minel jobban felfedezitek egymast, annal jobban biztok egymasban, annal kevesbe fogsz felni az elsotol. nekem nagyon rossz elmeny volt az elso, pedig nem vereztem, de elegge fajt, rovid volt... azota is a hideg futkarozik a hatamon, ha eszembe jut. es bizony nagyon hosszu ideig kihatott a szexualis eletmre...
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Menni fog az, csak idő kérdése. Ne a hüvelyi orgazmus legyen a cél mert az ritka és általában később jön meg. Csiklóira koncentráljatok, ott sok az idegvégződés és ezáltal könnyű eljutni a csúcsra. Hajráá !!
2011. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

amúgy 14 vagyok és mielőtt bárki jönne ezzel hogy ennyi idősen még mennyek babázni,nem most akarok szexelni de egyszer biztos eljön majd az ideje és akkor meg bánhatom hogy nem kérdeztem meg :D

2011. aug. 22. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első pár alkalommal kegyetlenül fájt, és rohadtul nem élveztem, de helyette ott volt az a jó érzés, hogy a barátom kedves, óvatos és figyel rám. Ez akkor elég is volt, aztán szép lassan elkezdtem élvezni, és azóta minden rendben. Szal nem rajtad fog múlni, h élvezed-e, hanem a párodon, akit lehetőleg ne 1 napja ismerj...
2011. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is kb 5-6 alkalommal voltam együtt a párommal. Még nekem sem sikerült elmennem egyszer sem. A hüvelyi orgazmust tanulni kell. Szorítok neked! :-)
2011. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!