Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! élveztétek az első...

Lányok! élveztétek az első sexet? Mert nekem nagyon rossz volt :/ nem éreztem semmi izgatót, kicsit csípett :/

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csípett? Akkor ott valami gubanc van. Vagy a pasid volt nagyon béna, és nem tudott felizgatni (hogy benedvesedj) de ezen azért lehet segíteni egyéb testnedvekkel is(nyál)

Vagy pedig valami fertőzésed van. Nekem is volt, hogy csípett, meg égett, és bizony volt egy gyönyörű hüvelygombám. Járj utána.

2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Sok volt neked az Erős Pista mi?
2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%
Nálam a legelsőnél először hányingerem lett majd utána fosnom kelett. Elég ciki volt, amikor épp dugott a csávó és azt vettük csak észre, hogy vmi nagyon bűzlik, mikor felkeltünk az egész lepedő le volt fosva.
2011. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem jó sráccal feküdtél le először.


Én velem tuti élvezted volna, vagy legalább 80% eséllyel.

2011. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha 17-18 éven aluli vagy egyátalán nem csodálkozom,ha idősebb akkor nem kívántad eléggé a srácot
2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy összetévesztetted zavarodban a péniszt egy erős paprikával. Legközelebb húzz rá gumit, akkor, talán nem csíp majd!
2011. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dionsyia ***** válasza:
100%

Sokan hasonlítják csípő érzéshez az érzékeny hüvely dörzsölését elsőre, mert hát honnan tudná egy szűz lány, hogy milyen érzés- van akinek szúró, van akinek égető, van akinek csípő... mind az érzékenység miatt van, mivel még nincsen hozzászoktatva a dörzsöléshez. Szerintem nem voltál rá kész sem testileg sem lelkileg.

Én nagyon élveztem az elsőt, de én már annyira akartam, hogy semmiféle fájdalom meg nem állíthatot volna. De nem is fájt...

2013. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!