Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják, hogy "egy 20...

Miért mondják, hogy "egy 20 évesnél idősebb szűz lány, vagy egy visszafogott lány kincs"?

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon egy csomó kérdésnél azt írják ha valaki panaszkodik, hogy mondjuk 20-23 éves és szűz még, hogy "Örülnék ha egy ennyi idős szűz barátnőm lenne" vagy "Örülj annak hogy visszafogott lány vagy, a pasik jobban szeretik azokat" de közben meg a való életben a nagyszájú, belevaló csajok a népszerűbbek, és nem tartom valószínűnek hogy egy 20-on valahány éves pasi szívesen vacakol egy pl 23 éves szűz lánnyal...
2011. aug. 23. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
68%

Van, aki lenéz, van, aki csodál. Középút nincs.


26 éves szűz lány

2011. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
28%

bizonyos kor felett már nem szívesen kezdenek a pasik szűz csajokkal. nem azért, mert nehéz őket megfektetni, hanem mert nekik tapasztalt, belevaló csaj kell, akit nem kell tanítgatni.


a barátom 32 éves, én 24, imádja velem a szexet :) 17 éves korom óta nem vagyok szűz, és örülök neki, h hamarabb átestem a dolgon, mivel utána már több önbizalmam volt, ha odajött egy pasi.

2011. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
17%

Elsö:

na, 26 évesen... ott már valami gáz van!

2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
89%

Akkor fordítsuk meg a kérdést..

Kinek kell egy olyan pasi aki már a fél várost megdugta????

Nem sok mindenkinek..csak az ócska lotyoknak


Dugni persze h a nagyszájúakat dugják, de mikor már megállapodnának akkor azt azért nem szeretnék, hogy jövendőbelijük több f@szt fogott mint kilincset

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
63%

Mert azt hiszik, hogy ezt kell, ezt illik mondani. Én nem vagyok szűz, és külsőre voltam már minden a k.rvástól a szürke egérig. Teljesen egyértelmű volt, hogy szőke hajjal, miniszoknyában sokkal több bókot kaptam, mint most, barnán, maxiban. Most konkrétan észre se vesznek :D


Szóval kamu mind, amikor azt mondják, hogy visszafogottnak lenni jobb. De aki írja, általában maga is elhiszi, amit ír. Holott a visszafogott lányokra rá se néz.

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
55%
Nincs gáz, direkt tartom a házasságig. Hidd el, nekem is egyszerűbb lett volna megd@gatnom magam, de így határoztam, és nem bántam meg. Ha férjhez megyek, tisztán teszem. 26/N
2011. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
23%
2011-et irunk, hahóóóó....nem 1811-et.
2011. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
98%

Előző, én is 26 vagyok és szűz, bár nálam inkább így alakult, nem találtam olyan férfit, akivel kölcsönös szerelemben, hosszú párkapcsolatot tudtam volna kialakítani.


Mondjuk én el is ismerem, hogy "valami gáz" van velem, tudom is, hogy mi, és folyamatban van a feldolgozása.


ON: Én se feltétlenül mondom, hogy "nagy kincs" vagyok, kicsit talán túl van misztifikálva a szüzességtéma. Az viszont tuti, hogy ha emiatt nem kellek egy férfinak, akkor mehet a levesbe...


26/N

2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
67%
Van sok ilyen rajtam kívül még, attól, hogy te nem ismersz egyet se, hahó
2011. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
83%
Kedves szintén 26 éves lány "sorstársam", ebben nagyon igazat adok, akinek ezért nem kellünk, az menjen a levesbe, és főjön magának.
2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!