Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen hatással van a pszichos...

Milyen hatással van a pszichosexuális fejlődésre ha egy fiú későn veszti el a szüzességét illetve ha fizet érte és nem a barátnőjével történik meg az első?

Figyelt kérdés

Mitől lehet az,hogy valaki nem a korosztályával egy időben kezd érdelkődni a lányok után,sőt igazán nem is érdekli a az egész???

Normális,hogy nem a lányok meg a sex áll a központban 20 felett??


2009. ápr. 16. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem normális.

De mi van ha pap? Akkor normális.


Na ha 20 felett a srácot nem izgatja a lány, akkor meleg, asexuális, vagy vmi trauma érte.

És ezek szép és vegyített kombinációja.

+személyiségzavar


blabla, nehéz, lányoknak kéne lépni ha vkinek tetszik az ilyen fiú, mert úgy tűnik nekik nincs erelyük.

2009. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Csak úgy tesz hogy nem érdekli őt a lányok. Csak mivel fél odamenni a lányokhoz ezért más erősorrendet állít fel az életében. Tanulni, eredményt, sikert akar elérni és arra vár hogy majd összefutak csak úgy valakivel.

Az meg hogy valki nem a korostályával egyidőben kezd el csajozni az meg hülyeség. Mért kée akkor csajoznia amikor a többiek? Mi vagyunk mi, gépek akik egyik nam még kisautót tologatnak msánap meg csajokat fektetnek le? Sokan azért 18 alatt sőt még annak a körnéykén is csak azért van lánynal hogy kemény csávó legyen.


Bár nem értem ki vagy. Szülő? Egy csaj aki beleszeretett egy ilyen fiúba? Egy srác akizt kiosztottak ilyen szöveggel?

2009. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egy srác vagyok akit nem osztottak ki ilyen szöveggel.

sikerre sem törekszem

2009. ápr. 16. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért már furcsa,ha valaki nem törekszik párkapcsolat kialakitására ennyi idősen. persze nem cska az élet ezen területein kell tevékenykedni,de 20 évesen már nem normális ha nem érdekelnek a lányok.
2009. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A "nem izgat" alatt az kell érteni,hogy nem törekszek párkapcsolat kialakítására sem arra,hogy lefeküdjek valakivel.

Mitől lehet ez??

2009. ápr. 17. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én lány vagyok.
2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!