Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi bajuk van a mai lányoknak?

Mi bajuk van a mai lányoknak?

Figyelt kérdés
Ma csak 3 lány mondta hogy megtoszhatom őket persze még nem mondtam semmit örülök hogy érdeklődnek irántam de ne ennyi évesen én:14 ők:14 és hát mindanyiuk szép.De nem merem azt mondani hogy igen mert még én sem állok rá készen és ők se!Mi a bajuk a csajoknak?
2011. aug. 25. 03:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem neked van igazad és ne tedd meg 14 évesen. Hagyd őket, mert egyenlőre csak egy menetre vágynak, ami persze hülyeség ilyen fiatalon, de jobb, ha te nem így gondolkodsz. Mondd meg nekik, hogy ha csak egyre kellesz, kufircoljanak mással. Nem vagy már gyerek. Ne érdekeljen, ha kinevetnek miatta, semmiképp se azért tedd, hogy "menő" legyél
2011. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Kis ribancok 14 évesen nincs jobb dolguk:/// Barátnőm szomszéda is már 11 évesen sminkelt meg diszkóba járt 12 évesen elvesztette a szüzességét, blablabla pár évig igy ment neki azt most a csaj 16 éves és az utcára se akar kimenni mer semmibe nem talál örömet://
2011. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem tudom mi történt a mai fiatalokkal, de mi az már hogy 11-14 évesen elvesztik a szüzességüket, discoba járnak, és részegre isszák magukat? Nincsenek szüleik? Ők még csak gyerekek, se testileg se lelkileg nincsenek kifejlődve erre, az érzelemről meg nem is beszélve. Sosem tudtam megérteni, mikor 15 éves voltam, már körülöttem mindenki elvesztette, most 18 vagyok és még mindig szűz, továbbá büszke is vagyok erre.
2011. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Angliában a fiúk már több mint húsz éve is 60+%-ban 15 éves nem voltak szűzek, de a lányok akkor csak 12%-ban nem voltak szüzek, ma ~38% már nem azok. Nálunk a fiúk ~40% ma is örömlánynál veszti el a szüzességét 18-19 évesen, de a lányok statisztikája sem 1978 óta nem változott. A szokásik viszont igen, ma már nem szinte csak az egyetemista srácok veszik el a gimnazista lányok szüzességét.
2011. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kamaszok. A kamaszságra felkészíteni lehet egy gyereket, de a kamaszt már nevelni nem lehet. Ez tény. Annak ellenére hogy pszichológiailag is csak 21 évesen leszünk felnőttek. A kamaszkor legtöbbször 12-14 éves kezdődik és 18-19 éves korban véget ér. De sok kamasz bálvány sztár valóban örök kamasz marad(t) ...
2011. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem (csak) lányok kamaszok. Ennyi.
2011. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:) azért sem mentem bele(talán)még mert van barátnőm :D és hát szeretem és nem akarom megcsalni :).
2011. aug. 27. 05:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!