Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 évesen sok ismerkedés után...

22 évesen sok ismerkedés után szűz "agglegény" maradtam. Miért? Mit tegyek? Túl normális vagyok vagy unalmas?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, nem cigizek nem iszok, nem járok bulizni és nem hordok menő ruhákat. Helyette inkább tanulok, szeretek barkácsolni, szerelni, sportolok, meg inkább a tudományos dolgok érdekelnek, könyvek, filmek. Próbálok igazi férfi lenni, hogy ha egyszer találok egy igazi nőt akkor jó férj legyek.


Mások szerint kedves vagyok, megértő, őszinte, de sajnos nehezen nyílok meg másoknak, és túl magasak az elvárásaim. Ezeket is mások mondták.


Még soha nem volt barátnőm, pedig nagyon sok lány barátom volt és sokat randiztam is, de már beleuntam. Lassan már egyáltalán nem hoznak lázba a nők, pedig nem vagyok homoszexuális.

Az a bajom velük hogy unalmasak és éretlenek egy komoly kapcsolathoz, még az alapvető feladataikat sem lennének képesek ellátni (gyereknevelés, takarítás, főzés, egy jó beszélgetés)...

Sokszor olyan érzésem van, hogy még annyira éretlenek a lányok, mint ha óvodásokkal kellene beszélgetnem. Pedig mindenki azt mondja hogy korábban érnek, de én már 14 évesen is komolyabb voltam náluk, mert nem a divat meg a pletykálás érdekelt, hanem azon voltam hogy műveljem magam, csak mire kifejlődtem valami férfiszerű lénnyé, az összes nő ugyanazon a szinten maradt :(


Mit tegyek szerintetek? Kezdem úgy érezni hogy az összes munkám hiábavaló volt, hogy nincs értelme így az életnek, hogy senkit sem tudok szeretni, mert olyan kis butuskák a nők is hogy nem tudok rájuk igazán leendő feleségként tekinteni.

Meg amúgy sem divat már a házasság, hűség, család, nem tudom mi lesz velem így.


2011. aug. 30. 08:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Még fiatal vagy, nem vész.Megtalálod te is a hozzád valót.Én már 30 vagyok és sehol semmi, úgyhogy mondom, még ráérsz beleunni a dologba.
2011. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Beliel válasza:
39%

1. a nőktől ne várj olyat, hogy értelmes beszélgetés, legalábbis a nagy részüktől és ne ebben a korban.

2. túl kedves vagy elmondásod szerint. A nők azt szeretik még ha porba taposod őket, lenézed és bunkó vagy velük.

(most jönnek majd, hogy nem is meg így meg úgy... DE ez az igazság)


Ha normális kapcsolatra vágysz akkor a 29-30 éves nőknél nézelődj.

2011. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 skarma ***** válasza:
73%
Nem mindenki butuska majd rájössz... Te viszont nem barátnőt keresel, hanem feleséget. A nők azonban először barátnőként fognak viselkedni veled szemben, ezen túl kell lépned.
2011. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem lehetetlen, amit elvársz, csak manapság nem ez a "divat" :) A mai világban minden azt sugallja "ráérsz felnőni, légy mindig fiatal, sőt gyerek, bulizz 30 éves korodig, ráérsz 40 évesen családot alapítani stb.", csodálkozol, hogy ilyen sok lány felfogása? Sőt, sok fiúé is. Ki lehet fogni ilyen lányokat, akiknek nem az az életcél (ilyen vagyok én is), csak a legtöbb már foglalt. Nálunk is az a baj, hogy én már továbblépnék (összeköltözés, házasság, gyerek), a párom pedig még éretlen hozzá... Nehéz az olyan emberek élete, mint a miénk, hogy nem akarunk megfelelni a mai felfogásnak.

20/L

2011. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező! Nem azért de:

"az alapvető feladataikat sem lennének képesek ellátni (gyereknevelés, takarítás, főzés" Ez nem egy barátnő, hanem egy rabszolga feladatköre! Először is:

-A gyereknevelésből pontosan ki kell venned a részed, ami a fele!

-A házimunka ma már nem csak a nő feladta! Nem akarom magam ismételni de ebből is ki kell venned a részed! (ami minimum a fele, kivéve, ha keresel úgy, hogy eltarts és ő egész nap otthon lehessen, de még akkor is segítened kell, bár egy normális nőnek, a házi cselédség nem élet!!)


Ha rögtön feleséget keresel akkor gondba maradsz! Először is csak barátnőt keres, nem asszonyt! Majd abból kialakulhat bármi! Megfogod találni az igazit, csak ne görcsölj rá a feleség témára!


17/F

2011. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
*eltartsd
2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%

A nő is olyan lesz, amilyen az élethelyzet. Ha szeret akkor hozzád komolydik.


Én se akartam soha férjet, családot, csak tanulni, világot látni, felfedezni az újat.


Megismertem a barátom aki partner volt minden hülyeségembe. Hamarosan azon kaptam magam, hogy azon gondolkodom összeköltözhetnék, mit főzzek neki vacsorára, talán ő lehetne a gyerekeim apja... talán megöregedhetnénk együtt.


Ne egyből azzal startolj, hogy holtomiglan. Így még a normálisakat is elkergeted. A jó társ titka az idő. Össze kell érjetek. De az elején olyat válasz, akivel előtte is már jó barátok voltatok ,mert akkor a szerelem múltán sem hagy magadra.


22/L

2011. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ez van. Én is lassan 22 vagyok, és hasonló a helyzet. Bár én még nem adtam fel :)
2011. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
38%

Szia!


Na az nagyon szimpatikus, hogy nem mérgezed a tested, de nem vagyok benne biztos, hogy nem fújod fel ezt a férfi dolgot. Mintha valami önképző táborból írnál. Szerintem túl komolyan állsz a dologhoz, és ahogy az előttem lévő mondta, ne rögtön házastársat keress! Szerintem fokozatosan kellene haladnod. Az előző kapcsolatomban is felmerült a házasság, de nem első nap! Ha lesz egy barátnőd, akkor nem szabad, hogy első perctől ez lebegjen a levegőben, ha majd mind2en úgy érzitek, hogy összeakarjátok kötni az életeteket, akkor kell lépni!


Sztem higgadj le, ne akarj rögtön mindent, és öltözz jól! Arra semmi okod, hogy ne öltözködj, mert azzal csak önmagad fejezed ki. Ha nem öltözködsz igényesen az, olyan mintha bújkálnál, mert csak hordasz valamit ami neked megfelel, de nincs benne a stílusod, máris kevésbé nyitsz a világ felé. Hidd el, már attól magabiztosabban, kellemesebben éreznéd magad, ha kicsid adnál magadra ebből a szempontból. Na meg borotva, fodrász ilyenek. A frizura iszonyat fontos! Nem vagyok stylist, de ezt tapasztalom magamon, a környezetemben ;)


Sztem te, olyan helyen tudnál a legjobban ismerkedni, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz. Pl.: Nem tudom csillagász találkozó, fantasy klub, terepasztal találkozó stb ;)

2011. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Jah még valami. A lurdy házban lévő hádát, illetve a zara boltokat ajánlom ruházkodás céljából :)
2011. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!