Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz srác vagyok,...

22 éves szűz srác vagyok, több éve nem jártam senkivel. Mennyivel nehezebb az Én koromban az ismerkedés, mint a tini korban? Milyen nehézségek vannak előttem? :S

Figyelt kérdés
Sokszor hallom azt, hogy a kor előre haladtával csak nehezebb lesz. Erre lennék kíváncsi mennyire nehéz.:S
2009. dec. 25. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22 évesen nem sokkal nehezebb szerintem.Inkább 30 fölött már nehéz,meg ott már kicsit gáz is szűznek lenni.
2009. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogy neked mennyire lesz nehéz az csak és kizárólag rajtad múlik és nem más tapasztalatain vagy véleményén. Tudom, ezzel nem sikerült megnyugtatnom, de ez sajnos így van.

Amúgy ha ez segít valamit, párom kb ennyi idő volt mint te mikor összejöttünk. 14 hónapja élünk boldogságban és szerelemben. iwiw-en talált rám.

Semmi sincs veszve, pláne 22 évesen.

2009. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de, azért ezt is számításba kell venni.:)
2009. dec. 25. 10:46
 4/17 anonim ***** válasza:

a kor előrehaladtával...igen..

nos nemhiszem h ezt a 22 éves korra mondták. hanem 30-35 éves kor körül.

2009. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De, azért a mai rohanó világban, 22 évesen az emberek átlagban nem itt tartanak, mint Én.:S
2009. dec. 25. 11:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

azé készülj fel a legrosszabbra is. Mivan ha holnap meghalsz? Akkor szüzen haltál meg :S


Gyorsan keress valami csajt de olyat aki be is jön neked te is neki és nemcsak éjszaka jártok össze. (mondjuk elég nehéz ilyet találni főleg közelit)

Ha lehet ne MSN-en tartsátok a kapcsolatot és ne érd be ennyivel. Iktasd ki az internetet, mert inkább csak uszítja a kapcsolatokat. Féltékenységet és egyben önzőséget vált ki a másikból/belőled.


20/F

nyugi én életembe 4x voltam csajjal elsőnek 18 évesen de nagy könyörgés és bíztatás során hitte (volna) el hogy tényleg barátja akarok lenni. Aztán mégis dobott 1 hét után :S nah m1.

nyugodtan ideges lehetsz. Ha semmit nem teszel sosem lesz kapcsolatod semilyen. Tegyél valamit. Készülj fel a nők érzik, hogy ha nincs punciszagod akkor te nem is vagy olyan vonzó egyéniség és ez le rí rólad. Őket ezzel kétségbe ejted és félni fognak tőled még idejében visszavonulót fújna mielőtt sikerül megdugni őt... :S:S. (punciszagot ne szó szerint értsd :D)


nők szemét élőlények (ezt okosabb tipusu csajok valották magukról) nem meglepő egyet értek hisz tapasztaltam is nem 1-2x :S:S


nehéz ismerkedni ennyi. Főleg hogy nincs a homlokukra írva akarnak-e valamit vagy csak alapjáraton ilyen jókis cuki viselkedésük van... ami vonzó.


20/F

2009. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem te írtad pár napja ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5599..


Ha nem akkor azt ajánlom, hogy olvasd el az ide érkezett válaszokat, mert vannak hasznosak is, amennyiben pedig te írtad, akkor azt ajánlom, hogy ne itt próbálj párt illetve vigaszt találni, mert közben a való világban a dolgok elmennek melletted.


Kevesebb mint 1 hét és itt a szilveszter, bulik mindenhol még azok a lányok is kimozdulnak, akik általában nem szoktak semerre sem járni. Szóval, ideális alkalom az ismerkedéshez ;) Nehogy itt ülj akkor is a gép előtt!

2009. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet Utolsó!
2009. dec. 25. 13:25
 9/17 anonim válasza:

nemazért... de mit gondolsz? idős vagy? :D nemáár csak 22. az már más dolog, hogy közbemeg szűz... dehát ezvan, tenni kell ellene. ha az a fő gondod, hogy szűz vagy, és nemannyira kapcsolatra vágysz, akkor itt a csodát alkalom egy egyéjszakás kalandra --> szilveszter!!!

viszont ha kapcsolatban akarod elveszteni, olyan lánnyal aki jelent is valamit, akkor kösd fel a gatyádat, és járj el szórakozni, ismerkedj, kezdeményezz, szemezz, hídv meg a csajt piára, dumálj vele, kísérd haza... kérd el a számát, másnap hívd fel, randi... és kéész :D

2009. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utsónak túl sok filmet nézel..


Ismerkedni sosem nehéz ha van egyéniséged, plusz még jól is nézel ki és művelt is vagy valamennyire!


Célozz meg egy szintet ami neked fexik és alakítsd ki magad aztán járj a megfelelő társaságba.



Az ember mindig tanul mindenkitől valamit illetve mindíg megismer dolgokat a környezetéről az emberekről.


Pl mindig is vannak és lesznek olyan emberek akikkel ránézésre szóba sem állsz majd és ugyigy lesznek emberek akik így állnak majd veled is.


Nekem pl feláll a szőr a hátamon a mostani fiataloktól, totál nem ebben a világban élnek..


Jóllakott óvodás mind akik anya apa nélkül éhenhalnának + feldughatnák maguknak a többtízezres csilivili mobiljaikat..

2009. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!