Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor először voltam fiúval...

Amikor először voltam fiúval utána kicsit véreztem 1-1,5. Nem az fájt amikor behatolt, hanem többször volt olyan feszítő érzésem, mint amikor már nagyon kell "kakilnom", egy éjszaka 2*voltunk együtt. Átszakadt rendesen a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Mind a két alkalommal többször éreztem,mitől volt ez,máskor is érzek majd ilyet?Nagyon kellemetlen volt.
2008. márc. 8. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan átszakadt a szűzhártyád. Az első pár alkalommal kellemetlen lesz még, de utána már jó lesz nagyon. Ez a furcsa, kellemetlen érzés pedig el fog múlni.
2008. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elsőnél én is éreztem hasonlót, nekem egy picikét fájt. De ez sztem ha 1 éjszaka alatt 2x is voltatok, akkor nagyon kidörzsölhetett, és nem voltál elég nedves. Nyugi a másodiknál már nem lesz ilyen érzésed!

2008. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, ebbe is bele kell jönni, kell pár alkalom, hogy igazán jó legyen. Belőlem még a 3. alkalom után is ömlött a vér, de megérte próbálkozni. :) Ne aggódj, a nehezén már túl vagy, innentől kezdve már csak egyre jobb lesz. Sok sikert! :)

2008. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A szuzhartya atszakitasa után két hétig nem szabad szexelni!Annyi idő után helyre áll minden a huvelyedben!
2023. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!