Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 1 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 éve vagyok együtt eddig nem volt olyan h 3 napnál hosszab ideig ne sexeljük. Tegnap 6. éjszaka probálkoztam és elutasított szakitáson gondolkozok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Csak azért, mert egy hétig nincs szex, te már a szakításon gondolkodsz? Akkor neked nem is barátnő kell, hanem egy...

Ha szereted a barátnődet, megbeszéled vele mi a baj. Biztosan valami lelki ok, vagy ilyesmi.

2009. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
6, éjszaka mindennap probálkoztam és elutasított leseszarta fejem! Álmos vagyok fáj a hasam kifogásokkal! Ennyit nem tesz megértem hogy akkor legalább leszopjon vagy vmi.
2009. okt. 13. 16:45
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

aztakurv@

kedves egy faszi lehetsz te is

nem lehet hogy megvan neki vagy tényleg fáj a hasa????

csak a saját érdekeidet nézed?

2009. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
"Ennyit nem tesz megértem hogy akkor legalább leszopjon vagy vmi." - Ez a mondat elég sokat elárul rólad. Szegény barátnőd...:S
2009. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van valami baja(testi,lelki),amit nem akar neked elmondani,ami nem is csoda(belőled kiindulva).Ne haragudj,de a kommented azt suggalja,h neked elsősorban csak a szex a lényeg,nem az,h mi baja lehet a bnődnek...
2009. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy te egy kicsit önző?Ennyi erővel el is vonulhatnál a fürdőbe magadon segíteni...

Lehetnél megértőbb is...érdeklődj,h mi a baja!

A kommunikáció hiánya sok mindent elronthat!

2009. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Én a párommal 1.5 éve vagyunk együtt. Igaz, nem élünk még együtt, de igy is csak minden 7végén van szeretkezés. Egy kapcsolat nem csak erről szol.
2009. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
fojtsd tóba magadat...-.-" gondolkozz el azon hogy a lányoknál nem úgy van mint a férfiaknál...
2009. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Talán nem jól próbálkoztál...Te is csak szexelni szoktál biztosan Kedves Kérdező, egszer talán próbálj meg szeretkezni is.

Amúgy is mi lesz majd ha lesz egy terhes feleséged, és szülés után nem lehet majd szexelni. Mész egy k*rvához?

Lehet, hogy sok stressz érte mostanában a barátnődet, te meg nem hogy mellette állnál, még kiakadsz ha nincs szex 6 napig.

És akkor most mi van? Örülj, hogy kajád van minden nap...

2009. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És ha van is vmi baja annyit megtehetne értem ha szeret hogy kiveri legalább szerintem! És szeretkezni szoktunk amugy.
2009. okt. 13. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!