Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratommal mar 1 éve együtt...

A baratommal mar 1 éve együtt vagyunk, en 16 vagyok ő 20. Már többször kérte, hogy feküdjek le vele, én mindig azt mondtam, hogy még nem. Félek, már őt is sajnálom, hisz szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 14:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

csak akkor feküdj le vele ha késznek érzed magad rá! ha teljes szívedből szereted és megbízol benne! ha ez nem így van akkor ne tedd!

de ha megbízol benne és szeretnéd, úgy érzed hogy nem fogod megbánni akkor szerintem lehet. de csak akkor ha Te is szeretnéd!

2009. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Mitől félsz? Ezt tisztázd magadban..és hogy meg tudsz e valaha annyira bizni a barátodban ,hogy lefeküdj vele ,ha eddig nem sikerült. Teljesen normális,hogy szeretné,csodálom,hogy kibirt 1 évet..egyébként a szextől nem igazán kell félni,egy nagyon jó dolog és természetes is ha azzal vagy akit szeretsz. A barátod epdig biztos óvatos lenne veled,ha ennyit vár rád és szeret is .
2009. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha szeret, vár. 1 év még egyáltalán nem olyan kibírhatatlan idő. Ha ennyi idő alatt már többször kérte, elég türelmetlen... vagy csak azt akarja.
2009. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak azt akarná, már rég elhagyta volna, mert ahhoz túl sok ez az egy év.


Ha a barátod szeret, valóban vár még tovább is, mert tudja, hogy egy ez lánynak nagyon fontos, egy egész életre kihatással levő élmény. Meg kell várnia a megfelelő alkalmat, és nem szabad siettetnie, mert ezzel csak ronthat a helyzeten. Itt nem az a lényeg, hogy egy éve együtt vagytok és más kapcsolatokban egy év után már rég szexelnek az emberkék... Így ne azért tedd meg, mert ő már várt ennyit.... Akkor feküdj le vele, amikor késznek érzed rá magad lelkileg is. Addig, amíg bármilyen fenntartásaid vannak (félsz, nem vagy biztos benne) a saját érdekedben még ne tedd meg.

2009. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Akik várakozásra biztatnak, belegondoltak abba, hogy mit tanácsolnak? Hogy mit próbálnak a lány tudatában helyesnek feltüntetni? Gondolkozott már ezen valaki, hogy miért írnak ilyet?


Tényleg kiváncsi vagyok... A lánynak kellett egy kapcsolat. Nem egy kis tapasztalatlan gyereket választott, hanem egy 20 évest. Itt van, tessék. Van egy lehetőség élni kell vele. 1 év felkészülési ideje volt a szexre a sráccal. Ha nem kívánja a szexet, azt az elején is közölhette volna a sráccal, had döntse el, hogy mi van. 20 évesen 1 évet kíbírni punci nélkül... hát nem semmi mutatvány az biztos.


Ami viszont biztos, hogy a kérdező ne játsszon tovább a sráccal. Vagy feküdjenek le vagy ne, de ha 1 év alatt sem "készült még fel", bár nem értem miért kellene erre komolyabban felkészülni, akkor beszélgessen el a sráccal, hogy ő még kb 2-3 évig ilyen gyáván és gyerekesen fog gondolkozni, kell-e még így is?


És mikor akarsz szexelni vele? újabb 1 év múlva vagy ha 18 éves leszel, vagy ha majd elvett feleségül? Vagy hogy?

Ilyenkor mire vár egy lány? Mikor van a megfelelő alkalom? Mitől megfelelőbb, mint a többi pettinggel töltött este?


Van egy javaslatom: Ha sajnálod és tudod, hogy nem így kellene lenni, akkor szexeljetek egyet, aztán majd meglátod, hogy neked való-e ez a dolog, de gyanítom ahogy benned fog járni a pénisze, alaposan lehülyézed magad, hogy miért nem akartad ezt korábban.

2009. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval, ha szeretsz valakit, akkor ahhoz nem kell 1 év, hogy kiderüljön, és ha szereted, akkor általában le is fekszel vele, hiszen a szex alapvető része a párkapcsolatoknak, bárki bármit mond. Tény, hogy nem normális 14 évesen valakinek elveszteni a szüzességét, de te már 16 éves vagy, ráadásul 1 éve együtt vagytok. Az sok. És lehet, hogy a barátodnak egy idő után túl sok lesz...
2009. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Felfogtátok, hogy mit tanácsoltok neki? Feküdjön le a pasijával, mert egy év után ez így szokás és különben is nehogy otthagyja miatta? Feködjön le vele mert gyakorlatilag "muszáj"? Feküdjön le a pasival, hogy megfeleljen neki, miközben ő még nem is akarja, hisz fél tőle? Szerintetek kellemes élmény lenne neki utána, nem bánná meg? Lehet, hogy igen, de benne van az is a pakliban, hogy nem!


Ne azért feküdj le a sráccal, mert ő akarja, hanem azért, mert te is akarod!

2009. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Feködjön le vele mert gyakorlatilag "muszáj"?


Itt van a probléma,a szexről iylen eltorzult képei vannak a mai lányoknak.. egy egy éves kapcsolatban,ahol szerelmes két ember,a barátunkkal nemhogy muszáj,hanem teljesen természetes,hogy szeretkezünk. Nem arra beszéli rá itt sneki,hogy a diszkó wc-ben kúrassa fel magát valami idegennel..a barátnője 1 éve. Tényleg mit kell ezen ennyit készülni? gondolom pettingelnek már egy jó ideje,az is ugyanolyan bensőséges ..maga az aktus már csak egy fél lépés,amit egy év alatt ,nem az hogy illene,vagy muszáj lenne,csak egyszerüen nem érthető,miért ilyen nehéz megtenni. Nem tudom miért kell ennyire felfújni ezt a dolgot,ha eddig nem kivánta meg,meg "nem készült fel rá" ,szerintem nem fog 1 hét 1 hónap de még 1 év után sem,erre nincs "tökéletes" pillanat,nem szólal meg a titanic zenéje közben.A szex egyszerüen jó a párunkkal,nem tudom miért kell sanyargatni magát sok nőnek,hogy évekig kelletik magukat.

2009. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan! Ezért kell hanyagolni, az ilyen nőket mint a kérdező, mert szabályosan már kihasználják a férfit, ha igazán szeretnéd nem igaz, hogy még egy év távlatában sem állsz készen rá...., ez már csak hiszti....
2009. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

igen basszus! Igen!


Lepontozhattok engem is (mint látom meg is tettétek az előbb), meg az utolsó válaszadókat is... de a világ akkor így működik, ha tetszik, ha nem.

Ha valaki nincs felkészülve agyilag egy párkapcsolatra akkor ne járjon senkivel(főleg ne egy ivarérett 20 évessel), mert ott van minden. Főleg szex. Hiszen ha szereti két ember egymást akkor ez az első amit megtesznek.

Szerintem is önző és gyerekes viselkedés félni valami olyantól amit az egész életében csinálni fog, ráadásul úgy hogy eközben csak sóvárgásra itéli a párját. Ez olyan hiszti féle.

Nem kell járni senkivel és akkor majd nem kell félni semmitől. Az utóbbi időben akkora feneket kerítettek ennek a szüzesség témának, hogy csak na. Lassan egy kategóriába esik a "tabletta+gumi, de ugye nem vagyok terhes" kategóriával...

2009. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!