Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan 3 hónapja vagyok...

Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és engem már foglalkoztat a lefekvés téma. Még semmi komolyabb nem volt, még petting se, vagyis csak ruhán keresztül. Ő fiatalabb nálam nem egészen egy évvel, még mindketten szüzek vagyunk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az előző barátommal (ő idősebb volt nálam) fél évet voltunk együtt, és egész sok mindent megéltünk együtt, és már majdnem meg is volt vele, de végül nem akartam, akkor még túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Hozzá most nagyon vonzódok, csak furcsa nekem még ez a helyzet, néha úgy érzem, hogy én fogom majd 'megrontani':D bután hangzik, de ez a helyzet:)

Esetleg tippeket is adhattok, hogy hogyan kéne felhozni a témát, vagy nektek milyen volt..

Köszönöm előre is a válaszaitokat, és normális válaszokat kérek szépen!:) L/16,5


2011. jún. 19. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Csókolóztok szenvedélyesen, majd bíztatod sexre passzívan.
2011. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés az a 3hónap, minek rohanni, biztos vagy benne, hogy ő a megfelelő? Azért szerintem ennyi idő alatt ez nem derül ki, de te tudod, azt teszel, amit akarsz.
2011. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és engem már foglalkoztat a lefekvés téma.


Engem is, késő van.

2011. jún. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 16 évesen nem elég a 3 hónapos kapcsolat erre.


bírom, hogy manapság a tinik milyen jól nem csalnak meg soha senkit. tudod miért nem? azért mert úgyis félévente mással nyomnak.


ugye mekkora különbség nem megcsalni valakit évekig, mint nem megcsalni senkit, de párhavonta csereberélni a partnert?

2011. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%
Majdnem 17 voltam mikor elvesztettem a szüzességem egy nálam 3 évvel idősebb sráccal. Szerintem fontos, hogy a srác tapasztalt legyen, hogy tudja, hogy mit és hogyan, bár nagy része jön magától. Mi is csak 3 hónaposak voltunk, még most is együtt vagyunk. Fontos, hogy szép élménynek maradjon meg benned. Ő nagyon óvatos volt, nem féltem és nem volt megtervezve. Petting közbe mondtam neki, hogy szeretném és akkor megtörtént. Azután 2 órán keresztül beszélgettünk erről, kérdezgetett, hogy nekem milyen volt. Nagyon jól esett, mert igy azonnal megoszthattam vele az érzéseimet.
2011. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

uccsónak! ha szerinted az a fontos, hogy a fiú tapasztalt legyen, akkor egészségedre. lehetőleg a falu bikáját válaszd te is, aztán ne sírdogálj, ha megcsal!


a faxér nem az a fontos, hogy szeressen, ha tapasztalt, ha nem??????

2011. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na milyen volt?:D
2013. aug. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Naa milyen volt? XD
2022. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!