Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen ciki szűznek lenni?...

25 évesen ciki szűznek lenni? 25/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
23%
bazira!
2011. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

háát...őszintén szólván, elgondolkodna minden pasi, hogy miért is vagy az akit érdekelnél...


Kívétel!!! Ha a pasi is szűz!


De legtöbben azt gondolnák, hogy ronda vagy és azért vagy az...

2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 WhiteLabel ***** válasza:
23%
ja
2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

most is gáznak érzem, prostizni akarok, majd lesz pénzem megyek is, 18 vagyok, fiú!

Csajozást meg gyakorolni fogom, de úgy gondolom egy menet szex feltolná az önbizalmamat :P

2011. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
lányként nem. nem volt olyan pasi, kész. pasiként sem amúgy, most mi van abban, hogy nem talált még lányt? nem 100 lány kell egy szüzesség elvételéhez, elég 1. hogy mikor találod meg az más kérdés.
2011. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nomális válaszokat kérek köszönöm!

nem vagyok ronda csak így neveltek . Amúgy én is cikinek érzem.

2011. szept. 1. 17:32
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, csak előre is bocsáss meg, de hülye vagy ha annak érzed.

Miért ciki szerinted?

2011. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 IQnindzsa ***** válasza:
94%

Neked kell megválaszolnod ezt. Szerintem különleges erény h ennyi idősen még az vagy. Ellenben fontos élettapasztalat lenne és felfedezés, ha elvesztenéd. CSAK azért mert ezt nevelték beléd, ne őrizgesd. Ha TE érzed úgy hogy nincs még itt az ideje h elveszítsd akkor viszont ne siess vele.

25 évesen egyedül azért lenne talán... hogy is mondjam... ildomos elkezdeni a nemi életet mert lassan közelítesz a harminchoz... ami után a biológiai óra komolyan felgyorsul. Uhh... De nehéz erre jó választ adni.

2011. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem ciki, de az óra ketyeg és fiatalabb nem leszel. Aztán meg a végén megtetszik a dolog és öregecskén meg vadászhatod a fiatalabb még működő pasikat. Na az lesz a gáz. Inkább addig élj míg fiatal vagy. 25/f
2011. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Én is így érzem. De már sok frusztráció kialakult bennem. Amúgy rengeteg esélyem lett volna de mind elszalasztottam, és féltem.
2011. szept. 1. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!