Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen ciki szűznek lenni...

25 évesen ciki szűznek lenni nagyon ugye? 25/L

Figyelt kérdés
Azért alakult így mert szüleim szigorúan neveltek tizenéves koromban, nem nagyon engedtek el sehova sem. Most meg 25 éves létemre már én érzem cikinek ezért nem tudok kapcsolatot kialakítani.):
2011. okt. 1. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, és a pasi akinek odaadod, szerintem nagyra fog téged értékelni.
2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nem ciki, inkább érték.
2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna ha kiderülne a lányról, hogy az. Mondjuk meglepődnék, az biztos.


26/F

2011. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia sorstárs. Ne aggódj, nem fog senki se megölni ezért, és egyedül sem vagy a problémával. Bár nem ez az igazi probléma, ez csak a következmény. És mivel nő vagy, az esélyeid is jók, ha elhatározod, hogy változtatsz a dolgon.
2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem ciki,ez a "ciki" szó hülye szó, mondjuk ha kapcsolat előtt állsz akkor nem mondd el hogy szűz vagy(picit hazudj),és ennyi, mert lehet a kiszemeltednek az lesz, de ezzel ne törődj ha jó kapcsolatnak tűnik.
2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ez inkább érték mint ciki!!! Nem tudom, annak ellenére, hogy szigorúan neveltek, lett-e volna alkalmad elveszíteni,de mindenképp értékelendő, hogy nem dobtad oda magad akárkinek, csak úgy ;)
2011. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Róbert Nagyúr ***** válasza:
86%

És mihez szeretnél most kezdeni?

Szeretnél valakit? gondolom hosszútávra.

De, hogyan fogsz olyat találni, ha nem tudsz kapcsolatot kialakítani.

2011. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Nehogy már emiatt ne alakíts ki kapcsolatot (:
2011. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Éb ismerek ilyen csajt, csak 23 éves. Legfontosabb, hogy próbálj megfeledkezni arról, hogy szűz vagy. Lazitsd el magad, az, hogy neked még megvan a szűzhártyád, nem azt jelenti, hogy nincs jogod egy normális kapcsolathoz, mert mások szerint különcnek számitasz. Ha ismerkednél ne is törd ezen a fejed, a tobbi fontosabb ennél. Ha valakinek megtetszel nem kell egyből az orrára kötni, hogy mi veled a helyzet, s ha jobban megismer és esetleg belédszeret, nem hinném, hogy ez próblémát jelentene. Engedd csak kijönni magadból a vadmacskát, mert szerintem már régóta erre vágysz, csak nincs erőd megtenni amit akarsz.
2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok és szintén zenész. Szóval, ha ciki, akkor már ketten vagyunk cikik:))) 22F
2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!