Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Küldtek egy vidit, amiben egy...

Küldtek egy vidit, amiben egy csaj elveszti a szüzességét. Megijedtem. Én még szűz vagyok és eléggé megijesztett a vér. Tényleg ennyi fáj? L.17

Figyelt kérdés
Megnéztem a vidit és a csajon az látszott, h nagyon fájt neki és a vér nagyon megijesztett.
2009. ápr. 20. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ezek általában csak megvannak játszva . és a vér is .. szal nemtomhol de valahol olvastam hogy ezt ugy csinálják h van vmi patron amit betesznek "oda" és mikor kis nyomás éri akkor szétrobban .. na ez a "vér" .. nem midnenki vérzik . és nem is fáj annyira egyeseknek. Nekem pl egész türhető volt . fájt de nem kellett belehalni , és nemis véreztem ez egy éve volt . 17/L
2009. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol nezted a vidit?Engem is erdekelne...
2009. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg...nem nagyon vérzik!!!

Kellemetlen érzés...de nem olyan szörnyü:)

2009. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el egy picit húzódni fog talán még a másodiknál is utána meg már el is felejted, hogy egyáltalán fájt.Amugy fontos hogy olyan Fiuval/Férfival veszítsd el aki odafigyel rád és óvatosan csinálja, hogy ne maradjon meg benned a rossz érzés.
2009. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Alkattól függ. Valakinek vérzik, valakinek nem. Valakinek erősen vérzik, valakinek éppen. Nem kellemetlen fájdalom inkább feszítő érzést érezhetsz. Diktáld te a tempót és ha szeretitek egymást nem fog semmi kellemetlen élmény érni.
2009. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én egyáltalán nem véreztem pl. de az első nagyon fájt. de ha már abban a helyzetben vagy, hogy túlesel rajta, akkor próbálj a jóra koncentrálni, arra hogy a legtöbbet adod a párodnak, és próbáld élvezni. a második alkalom sokkal jobb lesz:) utána meg észre se fogod venni hogy nemrég még szűz voltál. sok sikert
2009. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
86%
Ne félj,egyátalán nem faj annyira,hogy félni kelljen.Én 15 voltam és nagyon féltem.De ha valakit szeretsz,akkor nem faj annyira,mert szerelemből teszed.Én azota is vele vagyok boldog kapcsolatban..17/L
2009. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Élőben jobban fog érdekelni, hogy a barátoddal lehetsz. Ha odafigyel rád, nem fog annyira fájni mint hinnéd, és vérezni is valószínű hogy kevésbé fogsz. Ha tampont használsz, rendszeresen sportolsz, a barátod petting alatt sokszor ujjaz, vagy te magadat, akkor pedig valószínű hogy egyáltalán nem fogsz vérezni. Már a középkorban is azért tartottak csirkevéres hólyagot vagy vörös tintát maguknál a nászéjszakára a nők, még a szüzek is, hogy a becsületükön ne essen folt, csak a lepedőn.


Egy kérdés... Te mennyire tudnál ellazulni és felizgulni, ha kameráznák ahogy elveszted a szüzességedet, és 3-4-5 éhes férfitekintet pásztázna közben? Én semennyire, és úgy tényleg fáj... A vér pedig szinte mindig patron, a valóságban néhány csepp csak.

2009. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
elkuldened a linket amit kaptal pls?
2009. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem én már láttam azt a videót!Az tök kamu, meg van játszva, az a csaj 100%, hogy nem szűz!!!
2009. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!