Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz csajnak milyen...

Egy szűz csajnak milyen mélyen van a szűzhártyája?

Figyelt kérdés
ujjal el lehet érni,illetve elszakitani?? rendes választ kérek..
2011. szept. 6. 17:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
hol voltál biosz óra helyett??ha ennyire nem ismered a női testet akkor ne is kefélj!
2011. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
3,689 cm és ez ugyanannyi mindenkinél, mert EU-s szabvány
2011. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bioszt már rég tanultam,és ember,há' pont nem tudom...:)

én nem hiszek az EU-s szabványokban,mert elég gyérek..

2011. szept. 6. 17:12
 4/12 anonim válasza:
63%
Rendes kérdést is kéne egy rendes válaszhoz, talán. Zongorista vagy? Törpe? Tudtad hogy nagyon sok "szűz" csajnak már el van szakadva a szűzhártyája? Mekkora a csaj méhe? Te vagy az én ujjammal? Hányéves a kapitány?
2011. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

az eu szabványok azér gyérek mer minden hülye tagállamnak megkell felelnie, ezér nem lehet hatékony szabványokat hozni, mert azt valamelyik "nagy" megvétózná, nade...

szüzhártya: max egy ujjpercnyire van mélyen. ujjaddal nemfogod átszakitani, de érezhető. én nemtudtam hogy azt érzem amíg az első közösülés után el nem tünt, és többé nem volt ott! csak sejtettem. na remélem használható választ irtam

2011. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nos nem tudtam h elszakad nekik "idönap elött"...mert még szüz csajjal nem volt dolgom..és apszolut nem tudok róla semmit,ha ezért lenéztek,akkor kár választ adni..
2011. szept. 6. 17:17
 7/12 A kérdező kommentje:
4..köszönöm..:)
2011. szept. 6. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám,h ogy közvetlen a bejáratnál van... [link] ezen a fórumon vannak képek...
2011. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Inkább azt írd ki kérdésnek, hogy vajon hol voltál, amikor az eszet osztották.
2011. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

apszolut xDD

Majd válaszolok ha megtanulsz írni;DD én nekem 2 szűz csajjal volt dolgom egyiknek sem volt már meg ahogy éreztem(illetve nem éreztem) viszont olyanokat élveztek;)

2011. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!