Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen lenne ha lovagló...

Milyen lenne ha lovagló pózban veszíteném el?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy barátnőm.

Mindketten szüzek vagyunk.

Tervezgetjük h lassan itt az ideje de ugye mindketten félünk még.

Nekem nem tetszik ez a misszionárius póz ezért lovaglóra gondoltam.

Szerintetek ?

Petting már megvolt.


2011. szept. 6. 21:10
1 2
 11/14 Manócska'90 ***** válasza:
77%
Én is úgy vesztettem el a szüzességemet, hogy felül voltam. Misszionáriussal kezdtünk, de az nem jött be, úgyhogy váltottunk és így sokkal jobb volt. Mondjuk a srác már nem volt szűz akkor, úgyhogy akkor ott minden csak rólam szólt :)
2011. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Crüxox válasza:
Kutyába vagy misszben.. mert tudod szabályozni h mennyire nyomod be... VAGY MINDEN NÉLKÜL ELŐJÁTÉK NÉLKÜL OLD BE NEKI TÖVIG KUTYÁBAN ÉS ORDITSD HOGY ENYÉM VAGY BÜDÖS Q*VA x'D (sry) xD :( csak finoman a hölgyeménnyel
2011. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lovagló abból a szempontból előnyös lenne a lánynak, hogy ő szabályozhat, de a misszionárius az első behatoláshoz szerintem célszerűbb, aztán ha úgy gondolja (ahogy azt már előttem írta valaki) később pozíciót váltotok, lehet neki is jobb lesz úgy.
2011. szept. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

CSAK OVATOSAN A LANNYAL!

ES K..VARA FOG NEKI FAJNI!

2011. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!