Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj hogyha egy pasi 18 evesen...

Baj hogyha egy pasi 18 evesen még szűz? Nem volt túl sok dolga lányokkal, valószínüleg ezért.

Figyelt kérdés
És, ha ezek után van barátnője már mindjárt fél éve, de még nem kezdeményezett, és valószínüleg a közeljövőben még nemis akar(utalt erre)? Szóval a fiúknak is "fura" az első? Lehet hogy ettől fél?
2009. ápr. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet fél kezdeményezni, de ha már együtt van egy lánnyal fél éve, akkor csak kéne nyomulni, én legalábbis nem bírnám, ugyan ebben a helyzetben vagyok:S

kérdésedre a válaszom pedig: nem baj,de nem is előny mert tapasztalatlan, ettől függetlenül ugyanugy lehet vele kefélni, max hamar elmegy:) ha nagyon nem tudja mit csináljon egyszerüen átveszed az irányítást!:) hajrá!!

2009. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, nem baj, ha egy fiú 18 évesen még szűz! Kicsit későn érő típus lehet, de szerintem ezek a fiúk a legaranyosabbak. Nem arra hajtanak, hogy a lányt mihamarabb ágyba vigyék.

Ilyenkor jó, ha a barátnő a dominánsabb, az irányítő személy. Csak egy kis lendületet kell adni a fiúnak!


Persze, hogy a fiú is izgul az első miatt, sőt akár még "le is lankadhat" a túlzott teljesíteniakarás miatt!


Egy megértő barátnő sokat segíthet neki.

Remélem tudtam segíteni.


Szép napot


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Teljesen normális ! Az én párom 20 éves volt mikor előszőr csináltuk.Nekem és Neki is az volt az első.8 hónap után csináltuk..És nagyon jó volt !

És Ők is izgulnak, max nem mutatják, mert "nem férfias"

2009. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Narez válasza:

Dehogyis öregem! én is 17 évesen vesztettem el először, azóta (jelenleg 21 évesen) 36 kapcsolatom volt, hamar szelektálom a személyiség zavaros embereket... na mindegy nem vagyok büszke rá ez van, de ezzel is bemutattam neked, hogy nem vagy lúzer attól hogy szűz vagy, hozzá állás kérdése az egész :) csak légy eleinte egy kicsit "szemét", hogy tapasztalatra szert tegyél, kiismerd az igényeket, aztán sok sok csalódás után, és tapasztalat után jöhet a komoly kapcsolat, amiben tudni fogod mikor mit kell tenned.

ÉS honnan fogod tudni hogy igazi kapcsolat-e? Hogy mellette FELNŐTT leszel! érzékelni fogod, mikor jön a pillanat, hogy 90 fokos változás!

2013. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!