Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Teljesen elkeseredtem, = (...

Teljesen elkeseredtem, = ( Segítsetk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,szűz... Le szeretnék feküdni a barátommal.Már nagyon szeretnénk, és úgy érzem, hogy ő az akinek odaadhatom a szüzességemet, bízok benne, imádjuk egymást stb.

A gond az, hogy bármit csinálunk, nagyon fáj már az is, ha csak egy ujját bedugja. Előtte sokáig izgat, tök nedves vagyok(néha használunk síkosítót is), teljesen laza vagyok és nagyon kivánom, de mikor megpróbálja bedugni az ujját, nagyon fáj:s Egyszer dugta csak be teljesen az ujját, és kb sírógörcs tört rám,úgy fájt:s Szóval nemtudom, hogy így hogy fog menni a szex:S

Valaki valami tipp? Kérlek segítsetek:(


2011. szept. 11. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
ess pánikba
2011. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Legyél apáca.
2011. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Ha magadat ujjazod az nem fáj? Lehet, hogy a pasid csinálja rosszul.
2011. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nincs gáz, legyél türelmes, van akinek jobban van akinek kevésbé fáj az első, ha viszont már régóta próbálkoztok akkor nőgyógyász-
2011. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 krvua ***** válasza:
szerintem ö pont is pont most írta ki. neki asszontam xíanax neked is ezt mondomxD
2011. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ecstasy
2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
próbáld magadat szoktatni... ha magadnak csinálod az fáj?
2011. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok értelmes választ -.-


Ja, az elfelejtettem mondani, hogy magamnak sosem csináltam még, mivel fáj, és nem tudom rávenni magam..:s

2011. szept. 11. 20:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el örökre a szexet.
2011. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Látom nem mész sokra az eddigi válaszokkal.

Nekem is éppen ilyen volt a szűzhártyám mégis nemrégiben sikerült fütyivel átszakítani.


A módszer a következő: vegyetek lidokain kenőcsöt, úgy mint máskor csináljátok az előjátékot, mikor már jól felizgultál akkor a párod tegyen egy kis kenőcsöt az ujjára és szép óvatosan tolja be, majd körbe kenje be vele a bejárat környékét. Folytassátok az előjátékot, Nemsokára elzsibbad a bekent rész, akkor a párod újra tegyen egy kis kenőcsöt az ujjára és szépen nyomja beljebb és ott is kenje be..... Aztán mikor ott is elzsibbad meg is lehet próbálni a behatolást.


Ne félj nem lesz semmi bajod a kenőcstől.


Még annyi, hogy mikor kezd bemenni a fütyi vegyél mély lélegzetet és a térdeidet kicsit húzd fel a mellkasod felé.

2011. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!