Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú idő után nagyon elkeser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után nagyon elkeseredtem. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Olyan boldog voltam idáig, minden a lehető legjobban ment, de most hirtelen olyan szomorú lettem, mint szakítás után. Rájöttem, hogy képtelen vagyok bárkinek is elhinni, hogy igazán szeret, mivel legutóbbi kapcsolatom óriási pofáraesés volt. Tudom, hogy nem kéne mindent ahhoz hasonlítani, de hiába ölelnek, hiába éreztetik velem, hogy szeretnek, egyáltalán nem biztos, hogy úgy is éreznek. Egy ilyen rossz tapasztalat után mit tehet az ember? Hogy bízzon meg a következőben? Most épp szingli vagyok, holnap mennék bulizni, mégis elment az egésztől a kedvem. Elegem van az áltatásból, hazugságból, tettetésből! És már azt sem tudom elhinni, hogy a férfiak képesek igazán szeretni. Egyenlőre nem akartam kapcsolatot, de az elkeserít, hogy lehet hosszú idő után sem leszek rá képes. Vagy ez csak múló rosszkedv?
2010. aug. 6. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
22
2010. aug. 6. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem buliba nem igen fogsz találni rendes pasit, max olyat aki le akar fektetni és kész...


kár hogy nem ismerlek:(

2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Buliban tényleg nem nagy valószínűséggel találsz rendes pasit. Ez meg szerintem csak múló rosszkedv. Pár nap aztán elmúlik és minden megint jó lesz. Amúgy meg hidd el vannak még rendes pasik, csak sajnos mi nem találunk rendes lányt, vagy csak nehezen. Sok szerencsét 21/F
2010. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem pontosan ugyan ez volt.

Szerintem ez azt jelenti, hogy még nem vagy kész egy új kapcsolatra. Idővel begyógyulnak az ilyen előző kapcsolatban szerzett sebek és nem viszi át a problémáit a következő kapcsolatba.

Egy-egy nagy csalódás után fél-egy év is eltelhet, mire feldolgozod a szakítást.

Én október óta vagyok egyedül és bár úgy érzem, hogy már képes vagyok megint bízni a pasikban, de új kapcsolatra még mindig nem vágyom azért. De tudom, hogy ez is csak átmeneti...

2010. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idő-idő-idő
2010. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldj privit:)
2010. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Talán nem dolgoztam még fel teljesen. Pedig hónapok óta semmi bajom nem volt. Lehet csak az időjárás teszi :)

Meg most nézek egy filmet, lehet az hozta ki belőlem a pesszimizmust...

2010. aug. 6. 23:00
 9/9 anonim válasza:
En meg ugy gondolog hogy mindket fel hibas de szerintem a nok mar mostanaban roszabak mint a ferfiak ,szamitoak es megbizhatatlanok. En most egy olyan kapcsolatban vagyok ahol baratnom akar menekulni de igazabol nagyon rendes vagyok vele de neki ez nem jo.Ugyhogy ne panaszkodjanak a nok mert mar ferfiaknak tele tokuk a nokkel anyagiasak siman tulepnek az enberen akkor mennek felre amikor tudnak ugyhogy nem kene panaszkodni vezze.
2010. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!