Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek belemenne? Hogyan...

Szerintetek belemenne? Hogyan kérdezzek rá illetve hogyan hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés
Nos arról van szó hogy van egy lány akivel már jártam és már ottvoltunk hogy lefekszünk csak még nem tudtuk hogy hol...Emiatt nemtudtuk megejteni a dolgot, aztán sajna szakítottunk, de megdumáltuk hogy aztán még megprobáljuk...Nos most lenne hol csináljuk, és azt szeretném kérdezni hogy hogyan kérdezzem meg tőle hogy szeretnék tőle egy baráti alapú szexet...a csaj nem qurva, tehát ezzel ne gyertek, mert nem megalázni akarom ezzel őt és másnap suliba szétkürtölöm h né azta csaj ott megdugtam...nem ezt akarom.nagyon kanos vagyok mér és ezért lenne jó ez...Légyszives segitsetek, és normális válaszokat pls. köszi
2011. szept. 12. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj neki, h személyesen szeretnél vele beszélni és mikor lenne jó. Mondd el, h végre találtál egy alkalmas helyet és időpontot és ha neki sincs ellenére egy "barát szex", akkor te szívesen benne lennél.
2011. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem bírtad kivárni, úgy jártál! Majd hülye lenne veled, van neki más! Én !!! És meg ne próbáld mert menetet vágok a nyakadra!
2011. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
masodiknak, montam hogy normális válaszokat...
2011. szept. 12. 11:09
 4/8 anonim válasza:
58%

te gyökér ennyi erővel bemész 1 diskoba és megbacol 1 partiribancot.minek belekeverni mást csak azért mert nem tudod lehúzni a kis faszodat.:@:@:@


szánalmaspfffffff:DD::DD::DDD:

2011. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem jogos az osztás szerintem! Nem járnak, nem szerelmesek, de, ha baráti a kapcsolat, adott a bizalom és mindketten benne vannak, akkor sokkal jobb így elkezdeni, mint egy vadidgennel, akit a diszkóban szedett fel.

Kérdésedre válaszolva: ha ilyen tárgyilagosan megbeszéltétek, hogy később megpróbáljátok, akkor ugyanilyen őszinteséggel megkérdezheted, hogy ő benne van e még ebben, mert te szeretnéd, és volna hol, de azt is megérted, ha nem. És, ha nemet mond, akkor azt fogadd is el!

2011. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Elméletileg nem volna gond az elképzeléseddel, ha mondjuk úgy 15-20 évvel idősebbek lennétek. De a lányok általában sokkal öntudatosabbak annál, hogy egy ilyen dologba belemenjenek. Már azért is, mert a szüzesség elvesztése elég nagy és fontos élmény, azt sokkal jobb lenne nagy szerelemtől izzó állapotban átélni! Aki erről lemond, az sokat veszít!
2011. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már nem szűz :)
2011. szept. 12. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig de nem nem menne bele
2011. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!