Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan férfit akivel egyből úgy lehetnénk mintha a barátnője lennék? Aki komolyan is gondolja, hogy belemenne ilyenbe és nem ribancozna le utána.

Figyelt kérdés

Ha már egy normális kapcsolat nem jut. :( Melyik társ/partner közvetítő vált be nektek? Vagy lányok, ti hogy kerestek ilyenre pasit?


Nem volt még kapcsolatom, semmi szerelem, szenvedély nem volt még az életemben. Elegem van ebből, hogy mindenki megkapja amit akar nekem meg nélkülöznöm kell csak mert a hülye szerelemre vártam. Nem bírom tovább, szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem!


20/l


2011. okt. 19. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:

szia!

a fiúknak fontos a kinézet is töltesz fel képet?

2011. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy a veszprémi?:)
2011. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
27%

Lehet azért nem volt még senkid mert nem vagy valami szép.

Mutass egy képet és akkor pontosabb ismereteink lesznek rólad.

Egyébként én nem tartom jó ötletnek ezt amit akarsz mert ezzel csak magadat csapnád be. Bele akarsz menni egyből egy olyan kapcsolatba ahol csak azt hiszed szereted a másikat, vagy még jobban megfogalmazva szeretnéd szeretni. Esetleg csak azt akarod, hogy mások szeressenek/törődjenek veled miközben te nem érzel semmit a másik iránt?

2011. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
csak annyit árulj el, hogy hol laksz
2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Nem veszprémi, pápai vagyok. Amúgy állítólag szép vagyok. :)
2011. okt. 19. 12:58
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

ezt írtad: "szükségem van valakire aki egy minimálisan szeret és törődik velem! "


és TE IS visszaszereted és törődsz vele??

2011. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim válasza:
A szerelmet nem fogod parancsszóra és elvárása megkapni. A törődést meg aztán főleg nem.
2011. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
Ha szép lennél biztos felfigyelt volna már rád valaki és nem lennél egyedül. ;)
2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Elemezgetni nem szeretném tovább a helyzetet, meg akarom kapni ami eddig kimaradt az életemből.
2011. okt. 19. 12:59
 10/68 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2011. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!