Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kérjem meg rá barátnőmet?

Hogy kérjem meg rá barátnőmet?

Figyelt kérdés
Visszafogott lány..és nemigazán szoktunk beszélni a szexről.. nem is akarom mert még nem akarja..de legalább annyira hogy kérjem meg hogy legyen petting? Értelmes válaszokat kérek..hülyeségek nem érdekelnek.. 16/f ő 15/l
2011. szept. 12. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg ő akarja.
2011. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
talán várjál még 1-2 évet... Amugy akármennyire sürgős a helyedben én akkor sem erőltetném.
2011. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek csókolozni, aztán fogd meg a cicijét, és haladj tovább ezen a z úton, érted :) Ha tényleg nagyon félős, akkor rá is kérdezhetsz kedvesen, h meg-e foghatod, stb stb. De egyáltalán ne erőltesd, ha nem akarja. Nekem is volt ilyen félős, szűz csajom annak idején, nálam ez bejött. 21/f
2011. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szia én 15L vagyok nem volt még barátom de ha lenne is akkor sem érzeném erre magam még érettnek, lehet hogy a bnőd is túl korainak érzi ezt esetleg vhogy vezesd rá és beszéljétek meg és csak akkor menjen a dolog ha ő is szeretné
2011. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Megkérni? LOL Én szóba sem álltam volna veled! Sötét vagy mint az éjszaka!
2011. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
várj még 2-3 évet ne erőltesd rá,amúgy is gyerekek vagytok rá ér még a szex bőven
2011. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jeanne ***** válasza:
86%
Ezt megkérdezni, megbeszélni egyenes út a szakadékba. Azzal a véleményezéssel értek egyet, ami arra mutat, hogy csókold, öleld, simogasd.Ez már maga is pettingnek minősül. A sóhajából, teste rezdüléseiből tudni fogod, hogy folytathatod- e, vagy tovább léphetsz- e vele. A múgy mióta vagytok együtt?
2011. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Beszéld meg vele.
2011. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Bizalom és biztonságérzet nélkül nem fog menni, ez még a huszonos (rendes) csajoknál sem pálya! Ha magabiztos és humoros vagy, meg beszélgettek róla, előbb utóbb lesz valami... nekem segítettek a pua fórumokon tanult turbo mondatok... eleve a beszélgetés beindításához.
2011. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
nekem is ijen volt a csajom,csak idövel(1 év után) lassan felszabadult,és fokozatossan jött a petting..ugyh várd ki a sorod,és jó lesz..:D
2011. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!