Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kérjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőmet hogy szedjen fog. Gátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azlenne a krédésem, hogy szerintetek hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy szedjen fog. gátlót?

Nincs semmi allergiánk, meg semmi ilyesmi, semmi nem kényszerít rá hogy a védekezés ezen módját válasszuk. Jó persze jólenne, de félek hátha valami baja lenne tőle vagy ilyesmi, bár ahogy olvasgatok róla egyre jobban ugy látom nem lenne semmi komoly baja. Szóval a lényeg hogy gumival védekezünk és Ő mindíg kezdeményezi hogy az elején egy kicsit gumi nélkül... de én félek.. nemakarom hogy baj legyen, ezért lenne jobb a fog. gátló. Nemtudom hogy mondjam neki... mert olyankor eléggé erőszakos.. mindenképp akarja gumi nélkül.


19/F


2010. jan. 21. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kicsit a vége zavaros lett, bocsi, szóval elég erőszakos amikor gumi nélkül akarja... és azlenne a kérdés, hogy hogyan mondjam neki hogy szedjen fog. gátlót?
2010. jan. 21. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg neki, hogy erre gondoltál, mutass neki netes oldalakat ahol sokat írnak a fogamzásgátlókról, sokkal több érv szól mellette, többek közt, hogy a szex is élvezetesebb,ami ezek szerint neki is fontos. Aztán beszéljétek meg.
2010. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon jó, hogy felelősségteljesen gondolkodsz! Világosítsd fel a barátnődet, hogy így nagyobb az esély, hogy nem használtok néha az elején óvszert! Mutasd meg neki

a mellette szóló érveket, stb.

Nekem is a barátom kezdeményezte, hogy inkább szedjek gyógyszert:)

2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
úgy h megkéred h szedjen gyógyszert, mert te nem vagy hajlandó többet gumi nélkül csinálni az elején. ha ő erőszakos, te legyél határozott. ha nemvagyaz, lese fog szarni. mond meg neki kerek perec, h többet nemcsinálod gumi nélkül. vagy gyógyszert szed, vagy végig gumival lesz a szex.
2010. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"Nincs semmi allergiánk, meg semmi ilyesmi, semmi nem kényszerít rá hogy a védekezés ezen módját válasszuk."


Honnan tudod, hogy a csaj APC-je nem pozitív?? Én pl. emiatt nem szedhetek fog. gátlót! Persze ehhez vérvétel kell, h kiderüljön. Nyugodtan mondd meg neki! Aztán ő eldönti, h akarja-e vagy sem. 22/L

2010. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki ezt amit leírtál. Teljesen korrekt, jó felfogásmód. Nem kell egyből szentírásnak vennie hogy szedni fog tablettát, elsőnek menjen el nőgyógyászhoz, vérvételre, stb.. ott minden kiderül, a doki elmondja az előnyöket hátrányokat. Nem mellesleg már minden féle fog.gátlóról vannak fórumok a neten.

:)

2010. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok!

Lassan 18 lesz de nemigazán akar elmenni nőgyógyászhoz:S Pedig a családtagok is mondják neki.

2010. jan. 21. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:

20.35ös vagyok.

Én is nemsoká töltöm a 18at, novemberben voltam elsőnek nőgyógyon, pedig eléggé szégyellős típus vagyok. De a vizsgálat rövid, és ha egy igazán jó orvost találtok,akkor még kellemetlen sem lesz.

Ha debreceniek vagytok még nevet is tudok mondani kihez forduljatok.

Üdv:)

2010. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendes vagy köszi, de nem Debrecenböl vagyunk:(
2010. jan. 21. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
ne engedj neki, h gumi nelkul csinaljatok. mert akkor teherbeeshet. mondd meg neki, h vagy tabi, vagy gumi.
2010. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!