Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell csinálni? Francia

Hogy kell csinálni? Francia

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az orális szex. Megvan a póz, az is oké, de magának az orális szexnek hogy kezdjek neki? VAgyis jó, tudom ez idióta kérdés, de szűz vagyok, és fogalmam sincs....És szeretnék örömet okozni a barátomnak...Szóval mit csináljak, hogyan? és mit ne csináljak?
2011. szept. 14. 14:46
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nagyon egyszerű.

Akármennyi idősek vagytok tutira néz vagy nézett már szexfilmet.

Szóval nézz te is párat és próbáld ki ami tetszik. Szólni fog, ha valami nem jó, de azt ne vedd sértésnek.

Google - oral szexfilmek

2011. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
te meg már végre fogd be a pofádat
2011. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem te hanem vans
2011. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért ne bukj rá azonnal. Előjáték legyen, csókkal. Kivéve ha prostival csinálnád.

Ja, és ettől még mindig szűz maradsz...

2011. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát kezd mondjuk úgy, hogy csókolóztok aztán csókolgatod a mellkasát majd a hasát végül kiveszed a péniszét a gatyából ha van rajta persze elkezded simogatni, de simogatni már akkor elkezdheted amikor csak csókolgatod mondjuk a nyakát.Aztán elkezded felállítani, hgy kicsit legalább merev legyen.Majd hátrahúzod a bőrt rajta, hogy szabadon legyen a makk.Utánna elkezded nyalogatni, szopogatni mint egy fagyit vagy egy nyalókát.A makkján körözöl, szivogatod a nyelveddel közben beveszed a szádba és szopogatod.Lenyalhatsz közben a farka törzsén is a herékig is.Ja és miközben ezt csinálod vered neki.Elég fárasztó néha, arra készülj fel.
2011. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ha te akarsz neki örömet szerezni, akkor vedd át az irányítást. kerüljön ő alulra, csókold a nyakát, majd mellkasát, majd lejjebb és lejjebb. majd kigombolod a nadrágját, ha nem megy kérj tőle segítséget (nem ciki) és lehúzod az alsóját is, és hajrá.
2011. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja a fogaiddal vigyázz meg ne harapd.Közben kérdezheted, hogy jó ez így neked?
2011. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hmm...na ezaz, h én nem azzal kezdeném, de ő sokat emlegeti....azt mondja, h az még nem szex, és azt lehetne...Én szívem szerint először rendes pózban csinálnám, és utána a többi...Csak nem akarom, h azt higyje,hogy egy szűzku'va vagyok:/
2011. szept. 14. 14:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Huh....még így elég zavarbaejtő a dolog, de majd lesz vmi:D
2011. szept. 14. 14:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előszőr legyen az oralis dolog és aztán a szex így jobban megismeritek egymás testét.A barátod meg hülye.Az orális szex is szex.Mi más lenne.Szájrapuszi??
2011. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!