Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell csinálni? Francia

Hogy kell csinálni? Francia

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az orális szex. Megvan a póz, az is oké, de magának az orális szexnek hogy kezdjek neki? VAgyis jó, tudom ez idióta kérdés, de szűz vagyok, és fogalmam sincs....És szeretnék örömet okozni a barátomnak...Szóval mit csináljak, hogyan? és mit ne csináljak?
2011. szept. 14. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Attól nem fogja azt hinni hogyha rendes pózba akarod először hogy szűk*va vagy ... vagy ha igen akkor le se feküdj vele mert nem érdemel meg. és azért mondtam hogy először ne franciázással kezdjék mert abba nem tud normálisan el lazulni a csaj...
2011. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy ebben van valami...főleg semmi tapasztalat nélkül...
2011. szept. 14. 15:05
 13/16 menta34 ***** válasza:

14:53 -as leíráshoz annyi megjegyzés, hogy a bőr hátrahúzása ne így külön programként és pláne ne így tök az elején legyen... érzékeny az ott és nem is azért mondom, hogy fájna, hanem mert eleinte felhúzott bőrrel is jó a szo*ás, és kis idővel szinte magától fog az akcióban hátracsúszni a bőr, ami akkor egy újabb plusz lesz. stb.:)


Amúgy a kérdezőnek: hány éves vagy? nem kell ám erőltetni, pláne ha félsz tőle. Vagy akár lehet csinálni csak kézzel is, hidd el az is jó még 30 fölött is értékelik a pasik, pláne szüzen:) annyi hátránya megvan, hogy nem lehet másnap elmondani, hogy "lesz.. a csaj" vagy, hogy "jól meg szop... a csajt" stb. :) ez a hátrány neked meg csak előny. De persze tényleg kor kérdése, 18 felett már nem mondaná nagyon senki, hogy tartsd vissza magad ha vágysz rá:)

2011. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
18 felett vagyok..:) Amúgy hát mmegpróbálom neki elmagyarázni, hogy először csak simán, aztán jöhetnek a plusz dolgok...nem akarom elrontani...
2011. szept. 14. 16:54
 15/16 anonim válasza:
Kosz a tanacsokat, nekem is hasznosak. Tovabb kerdeznek. Ne toljatok le, nekem sincs tapasztalatom. A "vered neki" mit jelent? Vannak elkepzeleseim, de felek, hogy tevesek.
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó:A vered neki: megfogod az egyik kezeddel a péniszt és laza csukló mozdulatokkal fel és alá húzogatod rajta a bőrt gyorsan.Így nehéz elmagyarázni, de a pasid majd segít mert mindenki máshogy szereti.
2011. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!