Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy hete nem jött meg és...

Ha egy hete nem jött meg és szexeltem akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapfokú biosz nem megy?

a) ha védekeztél akkor kicsi a valószínűsége

b) ha nem védekeztél akkor eléggé benne van a pakliban

c) ha ahhoz elég ,,érett vagy" h szexelj legyél ahhoz is h elmenj egy nőgyógyászhoz aki talán segíteni is tud

2011. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
védekeztünk, csak nagyon elbizonytalanodtam
2011. szept. 14. 19:05
 3/8 anonim válasza:
100%

szerintem a c pontot nevezzük át d.)-re és:

c.) vehetnél akár terhességi tesztet is patikában...

2011. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eh...

Ha nem jött meg akkor baj van, mindegy h most védekeztél e. De nem biztos h terhesség. Mindenképp doki.

2011. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nekem hányszor nem jött már meg időben és nem parázok állandóan hogy terhes vagyok.Ha védekezel nem leszel terhes.Persze nem a megszakításra gondolok.Mi nem tudhatjuk, hogy terhes vagy e.Mindenkinek más a szervezete.
2011. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindig védekeztünk...csak egy hét sztem kicsit sok
2011. szept. 14. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem terhes, hanem hülye vagy!
2011. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy késik, sőt néha előfordul, hogy kimarad, de elmentem orvoshoz és kiderült, hogy a hormonális szabályozásommal van baj. De ha neked mindig pontos, akkor tényleg járj utána. Amúgy ha nagyon rágörcsölsz arra, hogy lehet terhes vagy, van, hogy nem jön meg...minden az agyban dől el...Ha ennyire bizonytalannak érzed a védekezési módszeretek, találjatok ki valami mást, ami jót tesz az idegeidnek...
2011. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!