Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szexeltem a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexeltem a legutóbbi menstruációm óta, viszont 6 napja késik. Nem lehetek terhes elvileg, de akkor meg nem értem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
(Nem szedek fogamzásgátlót 3 hónapja, óvszerrel védekeztünk azóta.)
2011. okt. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el nőgyógyászhoz.
2011. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, itt nem szívesen mennék el..
2011. okt. 9. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de hogy megnyugodj, vegyél egy tesztet, biztos van ott is mindenféle boltban.
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nm jössz haza a közeljövőben valószínű kénytelen leszel...
2011. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:

ha terhes nem lehetsz, akkor is muszáj elmenned, mert ekkora csúszásnak azért már oka van. lehet, hogy nincs nagy baj, de jobb utána járni.


miért vagy külföldön, milyen státusban? ha van utazási biztosításod (fillérekbe kerül), akkor nem kerül pénzbe az orvos.

2011. okt. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!