Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17éves csaj vagyok el akkarom...

17éves csaj vagyok el akkarom veszteni a barátommal de azt mondják hogy fáj az elsö alkalommal végig fáj avgy csak amig ki tágulok am addig nagyoon fáj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha szereted a párod akkor nem ezen járna az eszed.
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tréfarépa ***** válasza:
60%
Annyira sikítani fogsz, hogy a hangszálaid is elszakadnak, majd mindent elönt a vér
2011. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ha még nem vagy elég tág, akkor igen, fájni fog DE a fájdalom egy viszonylag rövid idő alatt (soknak fog tűnni, de valójában nem az) el fog múlni. Ez még az első néhány alkalomra jellemző lesz, de ha nem arra koncentrálsz, hanem a párodra - valamint a fiú addig nem mozog benned, amíg azt nem mondod, hogy picit mozdulhat mert már annyira nem fáj - akkor nem lesz vészes :)
2011. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Van pár fontos dolog, amire figyelned kellene, hogy lehetőleg ne fájjon! Teremtsetek olyan körülményeket, hogy

minél oldottabb tudj lenni! A feszültség, a félelem akaratlanul is összehúzza a hüvelyt! Hosszas előjátékkal igyekezz orgazmus-közeli állapotba kerülni. Ekkor bő a hüvely nedvessége és felkészül a pénisz befogadára!

Megnyugtató legyen a "védekezési stratégia", hogy legalább ez ne zavarjon. Minél jobban el tudod felejteni, hogy ez esetleg fájhat is, annál kevésbé következik be.

Szerintem a lányok 60-705-ának egy fikarcnyit sem fájna, ha minden stimmelne az első alkalomkor és a maradéknak is csak egészen elviselhető feszítés volna pár percig, majd az is megszünne teljesen. Mert a gond ezzel a félelem és a feszültség miatt van leginkább és sokkal kevésbé a törvényszerűségek miatt!

2011. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat! Az 5-ös = %
2011. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak míg bent van a 20 centis bréje. Ha kivette már nem fog fájni.
2011. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

19:58


Te csak hiszed, hogy nem fog fájni mikor kiveszi a fiú.


Az első behatolás urán még másnap is furcsa fájó érzést tapasztalnak a lányok mikor ülnek.

2011. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
utolsónak igaza van.Nekem az első nem fájt mert a párom csak úgy berakta nem számítottam rá úgy igazából mert arról volt szó az elején, hogy csak orál lesz meg ujjazás.Úgy kitágított, hogy nem is fájt.Viszont utánna egész nap fájt mikor ültem.Úgy bizsergett, olyan furiérzés volt.Aztán később volt még egy menet az meg már fájt mert ugye friss volt a sérülés.
2011. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek szerintem várok még vele:D
2011. szept. 16. 18:09
 10/12 Anna cica ***** válasza:
Am mekkora a legnagyobb? :O ÉÁn is most készülök el veszíteni. Am szerintem is fájni fog. de mekkora a legnagyobb mire számítsak? :"O
2011. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!