Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rájön a pasi az első együttlét...

Rájön a pasi az első együttlétnél ha még szűz a csaj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan kérdezted?

Szerinted minek van ott az a fránya szűzhártya?

Jééééézusom...

2009. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondd el és akkor nem rájön, hanem már tudja. Szerintem jobb, mint hazudozni.
2009. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó, én is úgy gondoltam, hogy el kell neki mondani, csak érdekelt. Amugy olvastam másik fórumkérdésnél, hogy a tampon átszakítja a szűzhártyát. Ez tényleg így van?
2009. dec. 3. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
A barátnőd majd elmondja mielőtt lefeküdne veled.
2009. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Aztak**v@ élet....ezt most komolyan kérdezed?? Jézus isten, persze hogy RÁJÖN !!! Úgy fog fájni mint az állat mert még meg van a szűzhártya és szűk vagy, látni fogja hogy nem az élvezettől visitozol... Amúgy meg első alkalommal sem úgy fogsz mozogni mintha már 10 éve csinálnád...
2009. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
91%
naná!De alapból nem illik az ilyesmit eltitkolni!!Márcsak a saját érdekedben sem,mivel a szüzhártyát ha áttszakitja az fájdalommal jár és ha nem tudja,hogy szüz vagy akkor ugy fog hozzád közeledni ahogy egy nem szüzhöz és az neked fájni fog és neki is,mivel nem midnig könnyü átt szakitani a szüzhártyát.
2009. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
A szűzhártya amúgyis lukas, úgy tudod csak felrakni a tampont, szükség van rajta résre, hogy a havi vérzés kitaláljon és ne ott bent rohadjon a vér. És ezt a rést csak tágítod a tampon felhelyezésével, de nem szakítod át teljesen, ha csak simán felrakod a tampont. De persze ha úgy akarod, át is szakítgathatod vele magadnak direkt, de nem lesz kellemes.
2009. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:)
2009. dec. 3. 22:34
 9/18 anonim válasza:
88%
Akkor én ezt most megcáfolom,nálam nem jött rá,nem is érezte,és nem is véreztem,meg alig fájt,szóval nem biztos,hogy tudja,érzi hogy szűz vagy,hacsak meg nem mondod előtte.
2009. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények, ezért nem kellett volna úgy leordítani a fejemet az első kommentnél...Szóval egy egyénfüggő...Hát, a puding próbája az evés, de persze meg fogom beszélni vele előtte.:)
2009. dec. 3. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!