Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valamelyik nap maszturbáltam...

Valamelyik nap maszturbáltam és egy kis vér jött ki maszturbálás közben. Ez azt jelenti, hogy elszakadt a szűzhártya?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagy elszakadt a szűzhártya vagy menstruálsz...
2008. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem menstruálok, mert 2 hete múlt el!

és csak egy kicsi jött!

2008. márc. 10. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami fájdalmat nem éreztél?vagy az ujjaddal h ott mintha furi lenne valami?Utána nem tünt úgy mintha könnyebben beférne az ujjad?
2008. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a szűzhártyád volt.
2008. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
nehogymár a 4-max 5 centis ujjad átszakítsa a szűzhártyádat! Vagy valami mással masztiztál? Lehet csak egy kis pecsételős vérzésed volt, valami utólagos vagy mi a fene. Nem? Nem hiszem, hogy elvesztetted a szüzességed!
2008. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszolónak: a szűzhártya nem a hüvely végén van,hanem a bemenetnél.Tehát átszakíthatta,megsérthette.
2008. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit beszakadhatott. Attól még szűz vagy... és lehet, hogy észre se fogja (majd) venni. Nyugodj meg (?) fogja ő azt még tovább is szaggatni :-)
2008. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!