Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha járok szertornára akkor...

Ha járok szertornára akkor valahogy elveszíthetem attól a szűzességem? Vagy milyen sportól tudnám elvesziteni?

Figyelt kérdés
van 1 barátom, és már lefeküdtem vele de nem tudhatja ezt senki, pont ezért itt kérdezem ahol nem ismernek.Mivel fiatal vagyok a fiút le is csukhatnák mivel fiatalkorú vagyok. és ha elvinnének orvoshoz és az orvos megmondaná hogy nem vagyok szűz mondhatnám azt, hogy azért mert valamilyen sportra járok ahol elvesztettem?? léci normális válaszokat, köszi
2011. szept. 15. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ha még a srác 17, akkor nem számít pedofíliának elméletileg. Ha te előbb töltöd be a 14-et mint ő a 18-at, akkor nem is lehet egyáltalán pedofília. Addig meg nem kell szétkürtölni, hogy mi van... Ennyi
2011. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem sikerült elveszítenem sem a szertornával, sem pedig a kézilabdázás közben, sem pedig az aerobikkal.


Pedig egyszer ugrás közben még a gerendára is ráestem méghozzá lovagló ülésbe. Annyira megütöttem magam hogy tiszta kék lett az egész. Még röntgent is kellet csinálni mert a farokcsontom is annyira fájt.

2011. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mivel minden ember más, minden szűzhártya is más (és persze minden punci is)Más az alakja, a vastagsága, a rugalmassága.

Ezért van amelyik be tud repedni, egy hirtelen spárgától és van amelyik nem. Ha neked véletlenül elég vastag és rugalmas szűzhártyád van, amiről orvosilag egyértelműen meg lehet állapítani, hogy csak erőteljes "behatástól" reped be, akkor ez az elképzelésed nem áll meg! Viszont azt nem tudják már megállapítani, hogy maszturbálás közben egy sárgarépával magadnak okoztad-e a dolgot, vagy nem!

2011. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Kehmp válasza:
Lólengés láncfűrészen...
2011. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
kérdező írj privit nekem.
2011. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Zul'Jin válasza:
74%
Mondjuk próbálhatnád a lovaglást. És akkor mondhatod, hogy a paci éppen kanos volt és... szóval megtörtént az a bizonyos szakadás és most félsz, mert nem akarsz kenturokat (vagy antikentaurokat (alul ember, felül ló)) szülni.
2011. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy biciklis balesettől.
2011. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Ágytorna :P
2011. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
te egy agyatlan kislány vagy,abszolút,de hát cseszd el az életed nyugodtan,ennyire hülye vagy hogy 13 évesen szexelsz,a pasidat sem értem mit lát benned,ha annyira nagynak gondoltad magad,hogy szexelj vállalj minden következményt,mellesleg anyádnak gratulálok,marha jó kislánya van...
2011. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
azt hányszor kell még leírni, hogy mivel egyáltalán nem biztos, hogy nem szakad át tampontól, sporttól, vagy bármitől, valamint, eleve más mindenkinek, harmadrészt, lehet, hogy alapban hiányzik, ezért az orvos sem tudja megállapítani, hogy szexeltél-e vagy sem???
2011. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!