Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha járok szertornára akkor...

Ha járok szertornára akkor valahogy elveszíthetem attól a szűzességem? Vagy milyen sportól tudnám elvesziteni?

Figyelt kérdés
van 1 barátom, és már lefeküdtem vele de nem tudhatja ezt senki, pont ezért itt kérdezem ahol nem ismernek.Mivel fiatal vagyok a fiút le is csukhatnák mivel fiatalkorú vagyok. és ha elvinnének orvoshoz és az orvos megmondaná hogy nem vagyok szűz mondhatnám azt, hogy azért mert valamilyen sportra járok ahol elvesztettem?? léci normális válaszokat, köszi
2011. szept. 15. 21:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gratulálok:D:D:DDDD Én most leszek 14, de ilyen hülyeség eszembe se jutna :"DD Vállald fel, hogy lefeküdtetek... persze nem azt, hogy az egész iskolán végig megy és akkor húú mekkora ribanc vagy.. Mivel SENKI nem tudja a válaszolokból, hogy mennyire vagy érett ezért véleményem szerint senki nem bíráskodhat feletted, hogy lefeküdtetek.. Nem kell általánosítani... De ez most így nekem elég furán jött le, hogy "milyen sportól veszíthetném el?" :/ amúgy meg ha arra kerülne a sor, hogy nőgyógyász akkor úgy tudom, hoyg egyedül is bemehetsz és akkor max kérd meg az orvosod, hogy ne szóljon anyukádnak, hogy hiányzik "valamid", vagy tampon vagy akármi.... de ha hazudsz azt észre fogják venni és akkor nagyobbat csattan... mond el anyukádnak!
2013. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
A balettól és a lovaglástól szakad át a szűzhártya
2013. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!