Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit kellene tennem, vagy mért...

Mit kellene tennem, vagy mért vagyok evvel visszautasító? Vajon elmondjam majd?

Figyelt kérdés

20 F létemre még szűz vagyok és nincs tapasztalatom jártammá több lánnyal de a szexig nem jutottunk el. Mert tudta a csaj hogy nem voltam még senkivel se és ez véget, szakítót velem, pedig mindent meg adtam neki.

Ez miatt szakítanátok a barátotoktól?

És vissza halottam hogy jobb is hogy nem fekütűnk le, mert be égtem volna, mert nem tudtam volna neki ujjat mutatni.

Ez miatt kicsit szaru éreztem magam 1 darabig



De most ősze jöttem egy 20 éves csajjal és hát neki is van tapasztalata és ha oda kerül a sor a . Akkor mi lesz? Félek megint ez lesz.


Meg mondjam vajon a csajnak, hogy nem voltam még senkivel?

Mert most megint hülyén érzem magam


2009. ápr. 23. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem kérdezi, nem kell megmondanod. Esetleg majd az aktus után. De egyébként, ha valaki azért hagy el, mert még szűz vagy, akkor az komolytalan és nem hozzád való!
2009. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a mostani csajom komojabb de ha oda kerűl a dolog lehet nem tudokmajd semitse csinálni mert nem csinéltam még és hát elégé kelemetled dolog az és a csaj majd hűlyének fog nézni nem akarok be égni szoval lehet jóbb lene eről tudnia. Nem?
2009. ápr. 23. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már rosszul érezd magad emiatt! Örülnie kellett volna annak a csajnak, nem elhagynia...

Szerintem, ha kérdezi, mondd el büszkén (mert akkor neki fontos, hogy végigment-e rajtad a fél város), de ha nem, akkor ne villogj ezzel (mert akkor úgysem számít neki, hogy hány csajjal voltál). Sok boldogságot az új lánnyal :)

2009. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tisztázd vele, mert akkor úgy áll majd a "dologhoz" és ö is tud neked segíteni és jobban figyel Rád! Én örülnék ha barátomnak én vehettem volna el a szüzességét!
2009. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM EGY FÉRFINAK NEM KELL MINDENFÉLE KÉPPEN ELMONDANI HOGY MÉG SZŰZ VAGY!. NE FÉLJ TUDNI FOGOD MIT KELL CSINÁLNI NEM FOGSZ BEÉGNI CSAK KÖVESD AZ ÉRZÉSEITEKET ÉS FIGYELJ A LÁNYRA NEKI MI JÓ TUDNI FOGOD A SÓHAJAIBÓL.NO PARA .HA ESETLEG UTÁNA VAGY KÖZBEN RÁKÉRDEZNE PERSZE NE TAGADD LE DE NYUGTASD MEG MÉG HA TE MAGAD NEM IS VAGY BISZTOS ABBAN HOGY NAGYON ÉLVEZNI FOGJA.AZTÁN HASZNÁLD A FANTÁZIÁD ÉS KÉNYEZTESÉTEK EGYMÁST.SOK SIKERT.A VOLT BARÁTNŐHÖZ CSAK ANNYIT HOGYEZ EGY JÓ NAGY LÚZER AKI CSA KAPNI AKAR DE ADNI NEM JOBB IS HOGYNEM VELE TETTED MEG AZ ELSŐT.
2009. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha én vehetném el a pasim szüzességét :D
2009. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsóelőtti!

Tudod mi az a netikett? Ha nem, akkor kérlek olvasd el ezt: [link]

Rögtön a legelső pont vonatkozik rád, tényleg nagyon idegesítő, ha valaki ezt a pár egyszerű szabályt nem tartja be...

(Amúgy a válaszodat illetőleg: igazad van, ezért felfelé pontoztalak :P de akkor is...)

2009. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!