Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése. Elmondja...

Szüzesség elvesztése. Elmondjam, vagy ne mondjam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne az én problémám, hogy anyukám nem nagyon szereti a barátomat. Lassan 2 hónapja vagyok vele együtt és 1 hete lefeküdtem vele. (Ez volt nekem az első) Nagyon jó volt, de nem tudom h anyukám h reagálna rá ha elmondanám neki...Pedig én szeretnék vele őszinte lenni, de valamilyen szinten félek a reakciójától. Szerintetek mit tegyek? 20/L
2011. jún. 6. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele, igazából ezt mondani se szükséges, idővel világossá fog válni úgy is a számára, hogy több van köztetek, és ő maga fog rákérdezni
2011. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem ne mond el neki a te dolgod már felnőtt nő vagy és kész. Én sem mondom el az ilyen dolgokat a szüleimnek. Semmi értelme szerintem.
2011. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Húsz éves vagy, felnőtt, és a lehetőségeidhez mérten önálló ember. Elkezdhetsz leszokni arról, hogy olyan dolgokat is az anyuci orrára kötsz, amihez igazából semmi köze.
2011. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondani.

Ez magánügy, nem olyan, minthogy iskolát váltasz, vagy ilyesmi.

Szerintem kínos is bejelenteni az ilyesmit.

Nem tartozik rá, ez már a felnőtt életed része.

2011. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen ááá még ha 16 lennél azt mondom ,hogy mondjad,de így már nem feltétlen kell elmondanod neki.Bár ahogy érzed.

19/F

2011. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
én se mondtam anyámnak....
2011. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És ha valamilyen egészségügyi problémám van az 1. szexuális élményem után?
2011. jún. 6. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt is elintézheted Te magad, elmész a nőgyógyászhoz, és kész.

Felnőtt vagy, már 20 éves.

Nem kell anyukádat mindenbe beavatni.

Úgy értem, nem kötelező, ha kínosnak érzed.

2011. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem se mondd el neki...
2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ha úgy érzed nyugodtan mond el, nem fog meggyilkolni érte, anyud és szeret téged=) De ha kínosnak érzed, akkor nem muszáj, mivel ezt nem kötelező bejelentened! Attól függ szerintem hogy milyen a viszony köztetetek. Nőgyógyászhoz meg simán egyedül is elmehetsz már 20 évesen:)
2011. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!