Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarok tovább szűz lenni,...

Nem akarok tovább szűz lenni, mert felemészt. Segítség? 20l

Figyelt kérdés

Most sokan biztos le fognak nézni emiatt és nem értenek meg. A lényeg, hogy nem akarok tovább szűz lenni. Lehet nem kéne, de iszonyat gáznak érzem magam emiatt és önbizalom hiányom van. Kevesebbnek érzem magam emiatt másoknál. Tudom, hogy ez csak akkor múlna el, ha már nem lennék szűz.

Lenne rá jelentkező, aki elvegye, de akit régóta ismerek, azzal a kapcsolatomat nem akarom ezért tönkretenni, mert utána már biztos nem tudnék rá úgy nézni. Csak gyorsan túl szeretnék rajta lenni, valaki olyannal, akit utána többé sose látok.

Mielőtt azt hinnétek, nem vagyok sem ribanc, sem annyira buta, sem éretlen, sem csúnya. Már vagy 5 éve vártam, hogy megtörténjen, de nem így alakult. Lelki okok miatt, nem vagyok népszerű a pasik közt. Igazából beleuntam abba, hogy várjam az igaz szerelmet. Nem vagyok olyan állapotban, hogy még ha el is jönne, képes legyek szeretni.

De ezt az örök szűz szerepét nem akarom tovább játszani, mert tényleg bele fogok őrülni lassan a szorongásba.

A gáz/nem gáz válaszok nem érdekelnek. Csak az írjon, aki értelmeset tud.


2011. szept. 19. 08:57
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:

ugyanígy voltam, mint te :D

20 éves voltam, de még csak kilátásban sem volt senki. Biztos lettek volna jelentkezők, de még csak észre se vettem. Aztán elmentem egy bulira, ott megismerkedtem egy sráccal, másnap megint találkoztunk és hát megtörtént a dolog. Persze eszembe sem jutott vele komolyabb kapcsolat, nem voltunk összeillők, mondjuk nem is sokat tudtam róla :D

még egyszer-kétszer összefutottunk, de az is már csak kín volt, azóta nem is láttam...de jól volt ez így, nem esett semmi bajom, semmilyen negatív hatással nincs a mostani szexuális életemre :D

szerintem tedd meg, talán a szerelem is könnyebben rád talál ha nyitottabb leszel :D

2011. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülyeség!!! Mért lennél ettől kevesebb? Nem csak erről szól az élet. Szerinted jó lenne, ha valaki olyannal feküdnél össze, akit soha nem látsz többé. Egyáltalán nem. Szerintem ehhez szerelem kell, mert különben nem lesz ugyanaz. És akkor tényleg egy ribanc leszel. Már írtad, hogy lelki problémáid miatt nem öttek össze a dolgok. Ez is csak lelki eredetű dolog. Ha önbizalomhiányod van ne erre fogd rá!!! Attól, hogy egy ismeretlen jól megd ug, attól még ugyanaz maradsz aki voltál. Kicsit fejben kellene rendbetenned a dolgokat.
2011. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
35%

Mégiscsak valamennyire le vagy maradva agyilag a korodtól, ha ezt fő szempontként éled meg, és ebbe akarsz beleőrülni :) elég gáz...

de nem is ez a lényeg hogy én itt leszóljalak, hisz úgysem fognád fel...

lány vagy és nincs akivel megtedd,???érdekes...menj el egy buliba, discoba és másnapra megváltozik az életed, boldog leszel: NEM VAGY TÖBBÉ SZŰŰŰZ MERT AZ OLYAN GÁÁÁZ

2011. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
46%

Érdekes helyzet, mindig tanul az ember a nőktől:)) Próbálj meg szórakozóhelyen, valami egy éjszakás kalandot összehozni. A nyári fesztivál színhelyek jók lettek volna.

(a privát emailt kikapcsoltam volna)

2011. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 Alex Lion ***** válasza:
75%
Nem tudom, most mit vársz? Mit fognak válaszolni? Ha csak ennyi a bajod, írj rám, aztán én majd elveszem aztán nem látsz soha... Ne fogd már a szüzességedre ezt az egészet mert köze sincs a felemésztéshez, a problémát magadban kell keresni! Saját magadat emészted fel, nem az ártatlanságod! Inkább büszkének kéne lenned rá hogy eddig kitartottál... Sajnálom hogy ennyire nem tudod helyesen megállapítani a tényállást...
2011. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
79%
Ha belemész egy egyéjszakás kalandba akkor ne várd azt, hogy ne fájjon meg jó legyen csak azt hogy a pasi magával fog foglalkozni, téged meg letoj magasról.Az meg, hogy azt hiszed ez egy világmegváltó dolog, hát ne hidd.Legalább ne egy egy éjszakással veszístd el.Maradandó nyomot fog hagyni az élmény a későbbi szexuális életeben és ezt nem hiába mondják mások is.Keress egy barátot(pasit) magadnak.
2011. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy igazi szerelemtől, egy igazi szeretkezéssel a legnagyobb élmény elveszíteni a szüzességet,attól hogy elveszted, még ugyanolyanok lesznek a hétköznapjaid,ugyanúgy fogsz szorongani hidd el a problémák nem fognak megoldódni ettől,szerintem neked pont egy barát kéne akivel rendszeresen tudsz szeretkezni és majd akkor oldódsz fel,a lelki problémát meg tudod oldani vele,ne az igazit keresd, hanem egy olyat aki kitart melletted még ha nem is pont az ideálod ;)
2011. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim válasza:
83%
ITT MOST 7-EN LEÍRTUK HOGY NORMÁLIS GONDOLKODÁS SZERINT, HÜLYESÉG AMIT AKARSZ:::DE FOGADJUNK HOGY MIND A 7-EN AZOK A BIZONYOS ÉRTELMETLEN HOZZÁSZÓLOK LESZÜNK, AKIK NEM ÉRTENEK MEG TÉGED, TE PEDIG AZ OKOS, KICSIT SEM BUTA NŐ AKI MAJD MEGMUTATJA A TUTIT ÉS LEFEKSZIK EGY VADIDEGENNEL ÉRZÉSEK NÉLKÜL, HOGY BOLDOGABB LEGYEN :) Vicc ...
2011. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

persze igaz szerelem kéne, de ez nem úgy megy, hogy én eldöntöm és már jön is.

engem nem érdekel, az se ha fáj, vagy ha rossz lesz. nem azért tenném h jó legyen, hanem azért, hogy ne vágyjak rá többé.

2011. szept. 19. 09:38
 10/58 A kérdező kommentje:

azt se hiszem, hogy boldogabb lennék. csak a szorongás szűnne meg. és lehet belátnám, hogy hülyeség volt, de akkor már nem tulajdonítanék neki akkora jelentőséget.

egyébként nem tartom magam okosabbnak. sőt inkább butábbnak.

egyszerűen csak meg akarok szabadulni ezektől a kínzó testi fájdalmaktól, amiket a lelki szorongás okoz.

2011. szept. 19. 09:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!