Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok és hamarosa...

Ha még szűz vagyok és hamarosan megtörténik a szex. Erős vérzés szokott lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Olyan 7-8 liter vérnél többet semmiképp nem vesztesz, ne izgulj.



(ilyen hülye kérdéseket. a világtörténelemben több milliárd nő túlesett rajta. Egyesek meg képesek olyan aggodalmakat csinálni belőle, hogy el sem hiszem basszus....Fájni fog? Vérezni fog? Mennyire fog fájni? Bele lehet-e halni?)

2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Előzőnél a pont. Igaz én még szűz vagyok...de nem különösebben érdekel, majd lesz ami lesz. :D

Ha görcsölsz rajta csak neked lesz rosszabb, mert abban a pillanatban is ezen fogsz rágódni...nem fogsz tudni ellazulni, stb...

Amúgy ne aggódj... van ismerősöm, akinek egy csepp volt az egész, meg van akinek erős volt, de csak addig tartott... amúgy törölköző azt jó napot!

Anyukád is túl esett rajta... neki még internet se volt... kérd meg, hogy homályosítson föl.

A vérzés amúgy ember függő.

2011. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

húú vaze...

"hamarosan megtörténik a szex" ettől falnak megyek, 3x...

egyénfüggő, de használd a KERESŐT!!!

2011. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt már, aki elvérzett.

Én vigyáznék a helyedben.



(én vagyok az egyetlen szűz lány, aki nem fél tőle? -.-)

16/L

2011. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Nekem nem volt sem fájdalom, sem észrevehető vérzés.

Ha elég érett vagy hozzá és a Nagy Ő is megvan, nem fogsz ilyeneken rágódni.

Ne izgulj!

2011. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat !
2011. szept. 21. 21:25
 7/11 anonim válasza:

Ez az oldal arra való, hogy ha nem tudunk valamit akkor KÉRDEZÜNK. Ne legyél már ekkora tahó, kedves első !!

Ha nem tetszik nem kell nézni, lapozz tovább. -.-"

2011. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 15:14

csak nem te is aggódó szüzike vagy?


És egy ilyen kérdést full felesleges feltenni, és aki ilyennel foglalkozik, az nem kívánja eléggé a f@szt, és még nagyon nem érett a dologra. Az más dolog lenne, hogyha azt kérdezné, hogy mennyire fáj a mandulaműtét vagy ilyesmi, de hogy mennyire fog fájni a szűztelenítés, na az ilyen kérdésektől kapok totál agybajt.

2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Saját tapasztalatomat tudom csak neked leírni ebben a kérdésben: nekem például nagyon fájt, de egyáltalán nem vérzett. Ezt ne úgy képzeld el, hogy mikor beléd hatol a párod, több liternyi vér fog kifolyni belőled, badarság! Ha vérezni is fogsz, csak nagyon minimálisan, de még egyszer megismétlem, én például egy cseppet sem véreztem (megemlíteném, hogy viszont ez tényleg ember/alkat függő, kinek így, kinek úgy.) Szóval nem szabad ráparázni, mert annál rosszabb, ha már elég érettnek érzed magad és felkészültél, menni fog simán, csak lazulj el.

17/L

2013. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Istenem ennyi tahó embert. És ha valaki fél akkor mi van? Annyi mindennel tele lehet tömni az emberek fejét és halálra ijeszteni őket. Egyébként nekem is eléggé fájt, de nem igazán vérzett. De egy nagyon jó tanács (bár már szerintem nem aktuális, de hátha más is olvassa): ha ezen görcsölsz és izgulsz akkor ez még nem neked való. Hidd el, ha eljön a megfelelő idő akkor már semmi kétséged nem lesz és nem merülnek fel ilyen kérdések a fejedben. Nem cink várni, ez nem olyan dolog amit helyes lenne siettetni. Sajnos nagyon sokan túl hamar szeretnének felnőni és nem gondolkodnak.
2019. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!