Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van nagyon erős fájdalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyon erős fájdalmam megvonásos vérzés első napján?

Figyelt kérdés
19-én fejeztem be az első levet, ma jelentkezett a megvonásos vérzésem, de borzasztóan görcsölök, jobba mint valaha, ez normális? már vettem be algoflex-m et de kb 2 óra után már semmi hatása nem volt, most nemrég vettem be algoflexet...mit csináljak?
2010. aug. 23. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
De ki az a valaha?
2010. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
showder klubban mikor fogsz fellépni?
2010. aug. 23. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte is görcsös volt a mensesed? Mert ez velem is így volt... nekem mindig nagyon fájt a hasam, a legerősebb gyógyszereket vettem be azok sem használtak. Ezért írattam tabit. Aztán az első levél után azt hittem hogy teljesen elmúlasztja, de csak a 2.levél után lettek enyhébbek a görcsök. Ha nem használ az Algoflex akkor próbálkozz a Voltaren-nel. Amúgy mit szedsz?
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előtte is eléggé fájtak, én is abban bíztam, hogy majd csökkenti. Femoden-t szedek egyébként. Amikor elkezdtem szedni, akkor csak 2 napos volt és alig fájt, nem is volt darabos...szerintem még azt "pótolja be", mert most nagyon durva dolgok jönnek ki belőlem :DDD
2010. aug. 24. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
A Femoden az jó gyógyszer. Mondhatni ugyanazt szedjük mert a hatóanyagok ugyanazok mennyiségben is.:) (Én Lindynettet szedek.) Később biztos hogy rendeződni fog a vérzésed, a szervezetednek hozzá kell szoknia :)
2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem, köszi a biztató szavakat meg, hogy visszanéztél :)
2010. aug. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!