Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor "ideális"...

Szerintetek mikor "ideális" elveszteni a szüzességünket? (Lányoknak ha ez számít)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

amikor megkapod a jelet!


Egy sugallat fog jönni, hogy most itt az ideje! Mindenkinek eljön! Érezni fogod...

2011. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha meg van a megfelelő hely,idő na meg személy :)

Vagy is változó

2011. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
Akkor ha véletlenül teherbe esel feltudd nevelni!
2011. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Amikor te testileg és lelkileg is készen állsz erre, és ehhez van egy partner, aki nem önmagával, hanem csak és kizárólag veled törődik. Ez azt jelenti, hogy nem erőlteti, nem kényszeríti a szexet, hanem arra vár, hogy a lány megengedje neki, hogy szeretkezzenek, de minden ilyen irányú kérését tiszteletben tartja, és tud várni. Ha egyik feltétel sem teljesül akkor nincs még itt az ideje, nem is szabad korán erőltetni a dolgot, mert akkor nem szép kellemes emlék lesz az első alkalom, hanem egy fájdalmas élmény, ami később talán jobb lesz. Ha készen állsz rá és a partner is odaadó, és segítőkész, akkor nem lesz fájdalmas, meg félelmetes az első dolog, esetleg kellemetlen vagy fura, de semmiképp sem rossz élmény. :)
2011. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A nászéjszakádon - szerintem.
2011. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem hiszem, hogy kibírnám a nászéjszakámig.... De aki igen annak őszintén gratulálok!
2011. ápr. 30. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
azért nem az ókorban vagyunk. a legtobb lány 16évesen már aktív nemi éetet él szóval amikor úgyérzed hogy itt az ideje.
2011. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor azt érzed hogy eljött az idő. Azért szerintem az ideális ha legalább 3 hónapot tud várni az ember. Az idő alatt sok minden kiderülhet bár számomra még kevés...
2011. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
2012-ben a VILÁGVÉGÉN!
2011. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzá szóló: Igen ezen már én is gondolkoztam, hogy ha addig még szűz vok már bárki jöhet! ( csak vicc volt nem hiszek a világ végében)
2011. máj. 3. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!