Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a fiú fél jobban?

Ha a fiú fél jobban?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 1 éve vegyunk együtt. Mindketten 22 évesek vagyunk és még egyikőnknek sem volt kapcsolata. Már majdnem sor került az első szeretkezésre, de a barátom fél, hárít, nem tudom mi van vele. Én sem vagyok tapasztalt, én is izgultam, de ő egszerűen nem volt képes megtenni, mert csak a félelem foglalkoztatta. Megpróbáljuk mégegszer, de már tartok tőle, hogy nem fog menni neki...Hogyan tudnék segíteni neki?
2011. szept. 20. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért ne menne?

Nézd! Ezt nem velünk és nem itt kell megbeszélned, hanem a barátoddal otthon. Szerintem szoktatok kommunikálni, szóval hajrá!

(Egyébként valami varázsigét vártál, amitől feláll???)

2011. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni,csak mert nem ment elsőre.
2011. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Az én barátnőm mindig ott szúrja el a szituációkat, hogy hétköznap, amikor csak a városba találkozunk, akkor mondogatja, hogy de leteperne, meg majd pénteken milyen jól fog szerepelni az ágyban... ennek ellenére mikor oda kerülünk inkább hasonlítható egy darab fához, mint egy vadmacskához. Ezt pedig nagyon nem szeretem, ha nem fejezi ki, hogy azt akarja, hogy most jól megdugjam. De ha kifejezi, magyarán aktívan mozog, nem csak fekszik mint egy darab fa (már előjátéknál és az azelőtt is legyen határozott), perverz dolgokat mond a szemembe vagy pedig a fülembe suttog, különböző szexi pózokat vesz fel, célzásokat tesz rá, hogy nagyon szeretné, ha bedugjam a f*szomat a pinájába, akkor az úgy nagyon felizgat és nem lesz időm azon gondolkozni, hogy miért olyan, mint egy darab szar és át tudom magamat adni az érzésnek. Magyarán lássa rajtad, hogy a legnagyobb kívánságod az, hogy jól megdugjon, nem fog ellenkezni szerintem. Lépj a tettek mezejére, ne csak szavakkal dobálózz, ha eddig volt ilyen probléma.

Egy kis bor elfogyasztása az akció előtt jó lehet, gátlásoldó, de csak mértékkel, mert nagy mérték esetén erekciós problémák léphetnek fel.

A masszázs és kellemes zene, atmoszféra; közérzet, komfortérzet még tud dobni a dolgon.

Remélem segítettem. 17/F

2011. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban voltam. Amúgy 22F vagyok. Írok privátot inkább, mert itt a sok optimista barom egyből lehurrogna...
2011. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Az első válaszolónak meg üzenem, hogy nem varázsigét vártam amitől feláll...hanem NORMÁLIS váalszokat. De ha neked ez nehezedre esik tartsd meg magadnak a baromságaidat...idióta!

2011. szept. 20. 22:25
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:13


Érzelmi intelligenciád egy döglött békáéval vetekszik.

2011. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
döglött béka...Te meg egy BUNKÓ ÁLLLLLAT vagy!!!!!!! Címeres Barom!
2011. szept. 20. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár értem miért fél az a fiú!
2011. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:

döglött béka...Te meg egy BUNKÓ ÁLLLLLAT vagy!!!!!! Címeres Barom!"


Veled meg mi van?Nem is neked írtam.

Amit viszont neked írok:ez a reakció is fölöttébb magas intelligenciaszintre utal,akár össze is jöhetnél azzal a pö/csfej válaszolóval,aki úgy fogalmaz a barátnőjéről,mint egy darab sza/rról.Megérdemelnétek egymást.

2011. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Bajonett válasza:

Mostmár értem miért fél az a fiú!"


Bennem sem maradt kétely.:))

2011. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!