Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm miért akarja...

A barátnőm miért akarja megjátszani, hogy szűz?

Figyelt kérdés
Én már elvesztettem pár hónapja egy másik lánnyal, a barátnőmet pedig szexuálisan zaklatta a mostoha-nagyapja. Ő azt mondja, szerinte már nem szűz, de nekem majd megjátssza. Miért hiszi azt hogy a szex színház ? A lány 14 éves.
2009. ápr. 25. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy egy gyökér vagy... Legalábbis ez az én véleményem, nem pedig azé, akitől kérdezted...

Hogy lehet szüzességet megjátszani? Ebből látszik, hogy gyerek még, éretlen veled együtt...

Egyenlőre maradjatok a pettingnél... És te sem lehetsz több 16-17-nél. Más nem kérdez ilyen hülyeséget.

Mellesleg, hogy pattant ki az agyából, hogy megjátsza? Nem azért, mert te majréztál miatta, vagy erősködtél, hogy szűz legyen? Épp meg akarsz dugni egy gyerekkorában lelkileg és testileg bántott kislányt... Hát normális vagy te? Kis köcsög

23/F

2009. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!