Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szeretnétek olyan...

Lányok! Szeretnétek olyan fiúval összebújni aki csak szánalomból veszi el a szüzeségetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 09:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
IQ ninja ez tettszik..xd
2011. szept. 25. 13:26
 12/15 anonim válasza:

100 kg vagyok, mégis már voltam 26 pasival, ráadásul tuti, hogy 1000x jobb pasik, mint te g*ci kérdező ;)


Viszont veled szerintem senki sem feküdne le, tajparaszt :)

2011. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 17:57

Bottal sem nyúlnék hozzád!

2011. szept. 25. 18:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Ti egy kicsit hülyék vagytok! Persze a kérdés is az! Hiszen természetesen van aki igen és van, aki nem!

Ismerek valakit, aki biztosan segítene egy ilyen lányon, mert mindenkit megdug, aki hagyja magát, válogatás nélkül.

De nem szánalomból teszi, hanem - azt mondja - tapasztalat szerzésért. Dugott olyan 40 éves, ronda és kövér nőt, akit először egy órán keresztül mosott a fürdőben és csak azután nyúlt hozzá! A srác 23 éves!

2011. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senkimégisvalaki válasza:

És fordítva: szeretnél olyan lánnyal összebújni, aki csak szánalomból van veled?


Tudod a legtöbb lány (persze tisztelet a kivételnek) pont az első alkalmat szinte mindegyik különlegesnek akar azzal, akit nagyon szeret.


Tisztában vagyok vele, hogy a fiúk nagy részének a dugás csak dugás, de a lányok valamilyen szinten kötődni szeretnének ahhoz, akivel lefeküdtek. Szóval nemigen hiszem hogy azzal az elmélettel, hogy inkább te fekteted meg, minthogy mondjuk évekig várjon sok sikert érsz el - természetesen ez meg leginkább a másik féltől függ. Ha neki így jó... de ezt tőle kellett volna megkérdezned, nem? :P



Am meg vicces, erről a kövér-kiéhezett dologról még nem hallottam... Annyi biztos hogy én se vagyok egy vékony alkat, de nekem már van egy lassan 2 és fél éves komoly kapcsolatom, szal ennyit erről. :DD



18/L

2011. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!