Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti flörtölnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti flörtölnétek egy csajjal szánalomból?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le,ha volt már hasonló kérdés.A következő a helyzet:a srác tudja hogy teszik nekem,viszont én biztosan tudom hogy a fiúnak nem kellek.Azonban vannak jelei felém,mosolyog,szemez,ilyesmi.Létezik olyan,hogy csak azért csinálja,mert tudja,vonzódok hozzá? Szédít,azt akarja hogy örüljek?Megjátssza a fejét,szánalomból?Van ilyen?Vagy csak az egóját növeli?Miért csinálja,ha egyszer semmit nem akar tőlem?
2010. máj. 28. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én speciel szánalomból még sosem flörtöltem.
2010. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem, hogy nem vagy megelégedve a testeddel. Miből gondolod, hogy nem kellesz neki?
2010. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!Igen,van egy kis önbizalom hiányom.Nem vagyok csúnya nő,átlagos a testalkatom,de nem ez a gond.A pasinak van valakije,ezért gondolom hogy nem kellenék neki.Másrészt régóta csinálja ezt,tehát már lett volna ideje lépni.

Egyébként félreértés ne essék,NEM akarok belemászni a kapcsolatába,csak érdekel,miért csinálja ezt,ha amúgy meg nem akar semmit.

2010. máj. 28. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Dolgozol esetleg valahol? Ha igen, akkor nem lehet hogy csupán kedvességböl csinálja, hogy te is kedvesebb legyél?


Én nem szoktam szánalomból flörtölni, csupán kedves szoktam lenni egy lánnyal ha valamit vásárolok vagy ha pincérlányról van szó például. Legalább nem fogja a romlott üdítőt vagy tejfölt kihozni.


Szóval vagy kedveskedni akar neked, vagy lehet, hogy tetszel neki, azon kívül hogy van barátnője attól még más nők is tetszenek a pasiknak csak nem kezdenek ki velük komolyabban. Kis flört belefér szerintem.

2010. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja,értem:)Ő egy boltban dolgozik és én egy vevő vagyok.Már elgondolkodtam azon,hogy csak kedves,de..régebben hosszan szemezett,incselkedve köszönt,hosszasan mosolygott a szemembe,mindig ott volt "véletlenül" ahol én,stb.Már a többi eladó is észrevette,volt olyan hogy előttem kérdezték meg tőle,már megint mit keres itt?

Tehát lehet akkor hogy tetszem neki...oké,már értem,csak nem voltam biztos benne,hiszen annyi oka lehet...szóval ártalmatlan flört a részéről,meg kedves akar lenni:)

2010. máj. 28. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

20:13-as vok: kérdésedre a válasz igen!


Tetszel neki bejössz neki csinosnak tart, és ezért flörtöl veled meg kedves akar lenni, de többet nem fog kiadni magából mert van barátnője és szerintem őt szereti.


De ebben szerintem nincs semmi rossz, legalább plusz önbizalomnövelő a részedröl szerintem :)

2010. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,az önbizalmamnak nagyon jót tesz és jólesik:)Szerintem sincs ebben semmi rossz..

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 28. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

jajj onnan gondolod h nem kellessz neki mert van nője??

ez nem minden férfit befolyásol

én ugy jöttem össze mostani párommal h volt neki, mégis rám mozdult

(ami amugy szemét dolog votl, mert nem mondta el h van vkije)csak miután már 1ütt járunk és megszerettem

2010. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,az igaz hogy nem minden férfit zavar az,ha van nője:(

Erről a pasiról pletykálták is régebben,hogy megcsalta a barátnőjét...viszont ha kellenék neki már randira hívott vagy konkrétan lépett volna.Szerintem csak jelez,mert teszek neki,ennyi.De nem akarok belekavarni a kapcsolatába,még ha vonzódom is hozzá.

Köszi neked is a választ:)

2010. máj. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!