Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek! Ti felvállalnátok...

Szüzek! Ti felvállalnátok ország-világ előtt hogy még szüzek vagyok?

Figyelt kérdés
Mint például ezek a valóvilágos szűz jelentkezők.
2011. szept. 24. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mellesleg, úgyse hinné el senki.
2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül, egyáltalán nem értem, miért lenne ez probléma.

Persze nem megyek be idióta műsorokba vele, pusztán az állapotra értettem, senki előtt nem fogom eltitkolni.


19/F

2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

jah. nem nagy cucc

L/19

2011. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ez magánügy.

A legjobb barátaim előtt felvállalnám, mások előtt nem. Lányok előtt csak bizonyos ismertség után, illetve ha rá hajtok, akkor legalább 1 hónap járás után. Ha tényleg szeret, nem fog elhagyni ennyi idő után emiatt.


22/F, szűz

2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mint például ezek a valóvilágos szűz jelentkezők."

Szerintem mind szűz, de csak csillagjegyben :D

2011. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki szűzen született. Nem értem mi ebben a nagy cucc, ha valaki szűz. Az is elfogja előbb utóbb veszíteni. Csak az nem mindegy hánny évesen.
2011. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem vállaltam fel, nem terjesztettem, nem hangoztattam, amikor még szűz voltam, mert ez senkire nem tartozik, ahogy azt sem kürtöltem világgá, amikor már nem voltam szűz és már rendszeres nemi életet éltem.
2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a Valóvilág egy rakat sz*r! Másrészt mi van akkor ha valaki megtudja, hogy szűz vagyok? Semmi Talán aki nem szűz az többet ér vagy mi? 20/f
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert szűz valaki a valóvilágból? Ki?
2011. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok benne biztos hogy szűzek -ettől persze még lehet hogy azok de nekem olyan"mesterkélten megcsinált karaktereknek tűnnek"

mind3 szeműveges anyuciöltöztette amolyan a gyógyszereim nélkül sehova se megyek tipus

úgy állítják be tényleg mint ciki dolgot és a versenyzők úgy vannak vele hogy inkább felveszik ezt a primitív kortársaik fejében lévő lúzerszűz imidzst csakhogy ezzel a kategóriával könnyebben a villába jussanak

2011. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!